نمناک اخبارجامعه ابعاد جدید پرونده مشهور قتل دختر و پسر لاهیجانی
پرونده ، قتل
پرونده مرگ های جنجالی دختر و پسر لاهیجانی که سرقرار با شلیک گلوله از پای درآمده بودند وارد مرحله تازه ای شد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
بازدید : 14,110 نفر

پرونده دختر و پسر لاهیجانی

کار شناسان اسلحه شناسی مأموریت یافته اند تا پرده از ابهامات این جنایت اسرارآمیز بردارند.
 
ساعت 10 شامگاه 13 مهرماه سال جاری ماجرای مرگ مرموز یک دختر و پسر سر شناس لاهیجانی در خیابان گلستان 15 و 17 لاهیجان به پلیس مخابره شد.
 
دختر و پسر لاهیجانی
 

قتل دختر و پسر لاهیجانی

 بدین ترتیب پلیس، خیلی زود به همراه تیمی از مأموران کلانتری منطقه گلستان لاهیجان و بازپرس ویژه قتل و تیم تحقیق در محل حاضر شدند و رسیدگی به این جنایت اسرارآمیز را در دستور کارشان قرار دادند.
 
شواهد نشان می داد:دختر و پسر لاهیجانی که از قبل با هم آشنا بودند با شلیک گلوله دست به مرگ خودخواسته زده اند.
 
در تحقیقات مشخص شد حسین از قبل دختر جوان را می شناخت اما زمانی که با مخالفت ازدواج از سوی وی و خانواده اش روبه رو شد و دریافت که دختر قرار است با فرد دیگری ازدواج کند از او می خواهد تا وی را ببیند.
 
به همین خاطر در همان شب حادثه دخترجوان با خودروی سفیدرنگ خودش و پسر با یک سانتافه سر قرار می روند و با شلیک های مرگبار تفنگ شکاری ابتدا دختر به قتل می رسد و سپس پسرجوان با شلیک به زیر چانه اش خودکشی می کند.
 
رضا رحمانی دادستان لاهیجان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده بیان کرد:دادسرای لاهیجان نکات مبهمی در این پرونده مشاهده کرده و به همین خاطر به بررسی بیشتر این جنایت پرداخته است. کار شناسان اسلحه همراه پزشکی قانونی، وضعیت قرار گرفتن تفنگ و مسیر شلیک گلوله را در دستور کارشان قرار دادند تا به جمع بندی نهایی برسند.
 
بنابر این گزارش، رسیدگی به این پرونده همچنان از سوی پلیس ادامه دارد تا پرده از زوایای پنهان این جنایت اسرارآمیز دختر و پسر سر شناس لاهیجانی برداشته شود.

ابعاد جدید پرونده مشهور قتل دختر و پسر لاهیجانی

ابعاد جدید پرونده مشهور قتل دختر و پسر لاهیجانی
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 32
برگرفته از روزنامه ایران -/م
این مطلب مفید بود ؟ 12 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف