نمناک سرگرمیگوناگون عکس جالب از سایا دختر ژاپنی
دختر ژاپنی ، عکس جالب
این عکس یک آدم واقعی است؟! این عنوان مربوط به تصاویری است که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تصاویری که مرز حقیقت و مجاز را از بین برده است.
بازدید : 5,413 نفر

سایا دختر ژاپنی واقعی است؟

اخیرآ به دلیل فراگیر شدن شبکه های اجتماعی تصاویر و اخبار ها سریعتر از آنچه تصور می شود منتشر شده و در بسیاری از موارد جنجال ها و انتقادات فراوانی را به دنبال دارد،چنانچه به تازگی تصاویر یک دختر ژاپنی به نام سایا این روزها در میان مردم این کشور جنجالی شده است و در شبکه های اجتماعی می چرخد. اما این عکس یک آدم واقعی است ؟

دختر ژاپنی

دختر ژاپنی

سایا این روزها در ژاپن بسیار مشهور شده است و عکسهایش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. مسئله ای که اما درباره این عکس وجود دارد و خیلی ها باورشان نمی شود واقعی نبودن آن است. سایا یک دختر واقعی نیست و توسط نرم افزارهای گرافیک سه بعدی با استفاده از تکنیک های جدید ساخته شده است. ترویوکی و یوکی ایشیکاوا زن و شوهری هستند که شخصیت سایا را به وسیله نرم افزارهای گرافیک سه بعدی خلق کرده اند.

عکس جالب از سایا دختر ژاپنی

عکس جالب از سایا دختر ژاپنی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف