دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون عکس جالب از سایا دختر ژاپنی
دختر ژاپنی ، عکس جالب
این عکس یک آدم واقعی است؟! این عنوان مربوط به تصاویری است که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تصاویری که مرز حقیقت و مجاز را از بین برده است.
بازدید : 4,905 نفر

سایا دختر ژاپنی واقعی است؟

اخیرآ به دلیل فراگیر شدن شبکه های اجتماعی تصاویر و اخبار ها سریعتر از آنچه تصور می شود منتشر شده و در بسیاری از موارد جنجال ها و انتقادات فراوانی را به دنبال دارد،چنانچه به تازگی تصاویر یک دختر ژاپنی به نام سایا این روزها در میان مردم این کشور جنجالی شده است و در شبکه های اجتماعی می چرخد. اما این عکس یک آدم واقعی است ؟

دختر ژاپنی

دختر ژاپنی

سایا این روزها در ژاپن بسیار مشهور شده است و عکسهایش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. مسئله ای که اما درباره این عکس وجود دارد و خیلی ها باورشان نمی شود واقعی نبودن آن است. سایا یک دختر واقعی نیست و توسط نرم افزارهای گرافیک سه بعدی با استفاده از تکنیک های جدید ساخته شده است. ترویوکی و یوکی ایشیکاوا زن و شوهری هستند که شخصیت سایا را به وسیله نرم افزارهای گرافیک سه بعدی خلق کرده اند.

عکس جالب از سایا دختر ژاپنی

عکس جالب از سایا دختر ژاپنی
513
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف