نمناک سرگرمیگوناگون دختری که هفته ای 3 روز کور می شود! + تصاویر
دختر کور ، بیماری عجیب چشم
چند سال پیش بعد از بیدار شدن از خواب متوجه تورم شدید چشمانش شد ، دختر جوانی که هر چند روز یکبار تبدیل به دختر کور می شود.

بیماری عجیب چشم های دختر جوان را گاهی کور می کند!

دختر کور که نابینایی اش چند روز در هفته رخ میدهد پزشکان و متخصصان چشم پزشکی را دچار سردرگمی کرده است .دختر جوان استرالیایی در یک روز عادی تغییراتی در چشمانش احساس کرد که خبر از نوعی بیماری عجیب و ناشناخته می داد ، بیماری که برای چند روز او را کاملا نابینا کرده و دوباره بینایی چشمانش را به او باز می گرداند.

Mysterious Condition Causes Woman’s Eyes to Clamp Shut for Three Days at a Time

دختر کور

بیماری عجیب که دختر جوان را هرچند وقت یکبار کور می کند 

دختری که چشمانش هر سه روز یکبار کور می شود!!

"ناتالی آدلر" در سن 17 سالگی یعنی درست 13 سال پیش دچار تغییر عجیبی در زندگی اش شد ، بدن او دچار نوعی اختلال نانشاخته شده بود که بعد از ایجاد تورم موجب نابینایی اش شد.

پس از آزمایش ها و روش های بی شمار، پزشکان هنوز نمی دانند بیماری او دقیقا چیست.

او در این مورد میگوید:وقتی 17 سال داشتم یک روز عادی وقتی از خواب بیدار شدم متوجه تورم شدید در چشمانم گشتم ، تورمی که خیلی زود باعث شد چشمانم کاملا بسته شود و دیگر نتوانم چیزی ببینم.

مثل یک تناوب و عادت از آن به بعد چشمانم سه روز در هفته بسته شده و دیگر نمی توانم چیزی را ببینم به طوری که کاملا احساس نابینایی می کنم ، من به این وضعیت عادت کرده ام چرا که پزشکان نمی توانند بفهمند مشکل از چیست.

نابینا شدن موقتی

 

این زن استرالیایی در روزهایی که چشمانش بسته هستند، پلک ها کاملا بسته هستند به جز یک شکاف کوچک در چشم چپ که نمی تواند با آن کاری کند. او چندین بار تحت اعمال جراحی ناموفق قرار گرفته و اکنون بعد از اینکه 99 % از عضلات پلکش برداشته شدند تا مانع از بسته شدن چشم ها شوند، از لحاظ قانونی نابینا است.

او به تجویز یکی از پزشکان بارها بوتاکس انجام داده است تا چشمانش کمی باز بمانند اما با این شرایط نیز او حداقل ماهی یکبار نابینایی را تجربه می کند.

آنچه پرونده ناتالی را سخت می کند این است که به نظر می رسد او تن ها کسی است که به این بیماری مبتلاست. بیش از 40 متخصص او را در 13 سال اخیر معاینه کرده اند، اما هیچکس توضیحی برای آن پیدا نکرده است.

دختری که هفته ای 3 روز کور می شود! + تصاویر

دختری که هفته ای 3 روز کور می شود! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف