نمناک سرگرمیگوناگون دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر
دختر 15 ساله ، گاو شدن
دختری که بخاطر پدرش گاو می شود! این خبر تآسف بار زندگی دختر 15 ساله ای را روایت می کند که چند ماه است لباس گاو می پوشد تا هزینه درمان پدر فلجش را تامین کند.

گاو شدن دختر 15 ساله بخاطر درمان پدرش

هائو دانگ دانگ نوجوانی 15 ساله اهل ایالت آنهویی چین چند ماه است لباس گاو می پوشد تا هزینه درمان پدر فلجش را تامین کند،او که از کسب هزینه درمان پدر بیمار خود ناامید شده بود، 3 ماه است که لباس گاو می پوشد و به ازای 5 یوآن روی کمر خود به مردم سواری می دهد. با این حال مردم محلی هِفی او را به کلاه برداری متهم کرده اند.

اما خبرنگارن به خانه وی رفتند و عکس هایی از او در کنار پدر فلجش انداختند و مشخص شد که وی تمام این مدت حقیقت را می گفته است. هائو می گوید:پدرم هرماه برای مداوای پزشکی به 5000 یوآن نیاز دارد. خواهر و برادرم هم باید به مدرسه بروند. کارت شناسایی مخصوص کار هم ندارم بنابراین مجبورم گدایی کنم ولی برای اینکه مردم حرفم را باور کنند گاهی پدرم را با خودم می آورم. بااین حال همیشه بسیار تحقیرشد می شوم و آزار می بینم.

پدر این نوجوان سابقاً کشاورز بود اما در پی صدمه ای که به کمرش وارد شد از سال 2000 به شهر نقل مکان کرد تا مغازه ای راه بیندازد. سال 2014 به همراه همسرش به یک مغازه موبایل فروشی رفت که حراجی زده بود، اما در ازدحام مغازه با یکی از کارکنان درگیر شد که در طی آن ستون فقراتش دچار شکستگی شد و کمرش آسیب بسیار زیادی دید. سه ماه پیش که مادر خانواده زیر فشارهای شدید دوام نیاورد، خانه را ترک کرد و از آن زمان هائو به عنوان بزرگ ترین فرزند خانواده سرپرستی پدر و دو خواهر کوچکش را بر دوش می کشد.

دختر 15 ساله

دختر 15 ساله

دختر 15 ساله

دختر 15 ساله

 

دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر

دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 347
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 307 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف