نمناک اخبارحوادث درگیری خونین دختر 21 ساله با سگ وحشی + عکس
دختر 21 ساله و سگ وحشی ، درگیری دختر 21 ساله با سگ وحشی
عاقبت درگیری دختر 21 ساله زاهدانی و سگ وحشی که به دو خواهرش حمله کرده بود با کشته شدن سگ وحشی و زخمی شدن دختر جوان به پایان رسید.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393
بازدید : 17,480 نفر

مریم بلوچ دختر 21 ساله شجاعی که اهل نیکشهر از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان است , برای نجات جان دو خواهر 7 و 11 ساله خود ترس را کنار گذاشت و با سگ وحشی که به خواهرانش حمله کرده بود درگیر شد و با تلاش بسیار توانست این سگ را به هلاکت برساند.

این دختر 21 ساله در گفت و گو با خبرنگار با تشریح این حادثه گفت:دو خواهر خردسال 11 و 7 ساله به نامهای "ثریا و آسیه برادران" برای تفریح به کنار رودخانه و کوههای همجوار روستای سراهنگی رفته بودند که ناگهان مورد حمله سگ وحشی قرار گرفتند. وی گفت:با جیغ و سروصدای زیاد آنان و صدای غرغر حیوانی متوجه ماجرا شدم و سریعا به کمک آنان شتافتم و با آن حیوان مقابله کردم. 

وی گفت:این حیوان پس از رها کردن دو دختر نوجوان به سمت من حمله کرد و از ناحیه بازو زخمی شدم که در نهایت با کوبیدن ضربات سنگ بر سر حیوان، او را از پای درآوردم.

 

درگیری با سگ وحشی

 

"حسن ذاتی کیخا" روز شنبه پس از عیادت از این بیماران در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:این سه دختر زخمی پس از انتقال به بیمارستان 22 بهمن نیکشهر تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند. 

مدیر داخلی بیمارستان 22 بهمن نیکشهر نیز گفت:سه بیمار که از ناحیه گردن و صورت و دست ها توسط حیوان وحشی گاز گرفته شده بودند به این بیمارستان مراجعه و تحت درمان قرار گرفته اند.
"دادخدا دهقانی" افزود:حال هر سه نفر رضایت بخش است و نگرانی زیادی آنان را تهدید نمی کند. بخشدار مرکزی، رییس مرکز بهداشت و رییس اداره حفاظت محیط زیست از سه نفر که توسط سگ وحشی زخمی شده بودند عیادت کردند. 
شهرستان نیکشهر در 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است. 
 
حمله سگ وحشی به سه خواهر
 

درگیری خونین دختر 21 ساله با سگ وحشی + عکس

درگیری خونین دختر 21 ساله با سگ وحشی + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 134
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 124 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف