نمناک اخبارحوادث دختر دبیرستانی جسد کودک ماهشهری را آتش زد!
دختر ، دختر خردسال
دختر نوجوان پس از تصادف با پسربچه ماهشهری جسد را به خرمشهر برده و به آتش کشیده است.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1397

دختر 17 ساله که جسد پسربچه خردسال ماهشهری را آتش زد

ایران آنلاین:  دختر نوجوان که پس از برخورد با پسر بچه ماهشهری از ترس لو رفتن، جسد را به خرمشهر برده و سوزانده بود برای معاینات روانی به پزشکی قانونی منتقل شد. 

وی در بازجویی ها به تصادف با امیرعلی و آتش زدن جسد او اعتراف کرد. وی که در کلاس سوم دبیرستان تحصیل می کند بزودی به بازسازی صحنه تصادف و جنایت می پردازد. 

اعترافات متهم به قتل کودک ماهشهری

سمیرا، 17 ساله ساکن بندر امام خمینی استان خوزستان است. او در گفت و گویی از روز حادثه و انگیزه اش برای آتش زدن جسد پسر 7 ساله می گوید. 

اختلافات تان با خانواده امیر علی سر چه بود؟  

مسائل معمولی که همسایه ها باهم دارند. امیر علی 6 خواهر داشت و ماهم دو دختر بودیم و از بچگی باهم بزرگ شده بودیم. اختلاف پیش می آمد بین همسایه ها و این اختلافات در این حد نبود که بخواهیم کسی را به قتل برسانیم. 

روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟  

مادرم با ماشین 405 مسافرکشی می کند. روز حادثه از من خواست تا ماشین را از پارکینگ بیرون بیاورم و در کنار خیابان در سایه پارک کنم. با آنکه گواهینامه ندارم، اما معمولاً پشت فرمان خودروی مادرم می نشینم. آن روز هم همین کار را کردم و زمانی که دنده عقب گرفتم تا از پارکینگ بیرون بیایم حس کردم که با چیزی برخورد کردم. ماشین را که پارک کردم با بدن نیمه جان امیرعلی مواجه شدم. وحشت زده بودم و استرس زیادی گرفتم. ساعت 5 بعد از ظهر بود برای همین کسی آن زمان در خیابان نبود تا شاهد ماجرا باشد. 

به کسی این ماجرا را نگفتی؟  

به مادرم گفتم و او گفت:بیچاره شدیم. ما با خانواده امیرعلی اختلاف داشتیم و مادرم گفت:خانواده اش باورشان نمی شود که یک حادثه بوده است. بچه را از روی زمین بلند کردم و روی صندلی عقب گذاشتم. 

بچه آن زمان زنده بود؟  

بله، نفس می کشید. اول می خواستم بچه را در گوشه خیابان یکی از شهرستان های اطراف رها کنم، اما ترسیدیم که لو برویم. نمی دانستم با بچه چکار باید بکنم و برای همین تصمیم گرفتم که جسد را آتش بزنم. 

پیشنهاد آتش زدن جسد را تو دادی؟  

بله. به سمت آبادان حرکت کردیم. اصلاً حال خوبی نداشتم. در گوشه ای توقف کردم و مادرم پشت فرمان نشست و من روی صندلی عقب کنار امیرعلی نشستم. داخل ماشین ساکی بود که وسایلمان را داخل آن قرار می دادیم. امیرعلی آن زمان نفس می کشید، ساک را روی صورت او گذاشتم، اما بعد از چند لحظه متوجه شدم امیرعلی دیگر نفس نمی کشد و صورتش سیاه شده است. چاره ای جز سر به نیست کردن جسد امیرعلی نداشتیم. جسد را از داخل ماشین بیرون آوردم و با بنزین آن را آتش زدم. چشمم به جسد شعله ور که افتاد پشیمان شدم و خواستم آتش را خاموش کنم، اما دیدم مردم جمع شده اند و ترسیدم که لو برویم. 

فکر می کردی دستگیر شوی؟  

بعداز رها کردن جسد و هنگامی که در آبادان بودیم و داشتیم به خانه برمی گشتیم خواهرم زنگ زد و گفت:پلیس در رابطه با ناپدید شدن امیرعلی به ما شک کرده و خانه را بازرسی کرده است. 

با این حساب چرا خودت را معرفی نکردی؟  

با خودم گفتم صبر می کنم تا مرا دستگیر کنند. از مجازات می ترسیدم. 

عذاب وجدان داشتی؟  

یک لحظه هم آرام ندارم. نمی دانم آن لحظه چطور این تصمیم اشتباه را گرفتم.

انتهای پیام/م 

آتش زدن جسد پسربچه خردسال توسط دختر نوجوان

دختر دبیرستانی جسد کودک ماهشهری را آتش زد!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 50
این مطلب مفید بود ؟ 44 6
نظر کاربران
احمد

احمد

متاسفانه این حادثه در شهر ما و درنزدیکی مااتفاق افتاده واقعا چطور میشه انسان تابه ابن حد قصی القلب بشه اونم.یه دختر۱۷ساله که کم سنی هم نداشته و ازاون بدتر مادر ایشان در این حادثه مشارکت داشتن.باید ب سزای اعمالشون برسن هرچند بیفایده است و کسی درس عبرت نمیگیره

پاسخ دادن 6 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف