نمناک اخبارجامعه افشای راز سقوط مشکوک دختر دانشجو در شهرک اکباتان
دختر ، قتل
چند ماه قبل حوالی ساعت ١٠ صبح سه شنبه ٧ دی، بازپرس کشیک جنایی پایتخت درپی تماس ماموران پلیس، از یافتن جسد دختر دانشجوی جوانی درشهرک اکباتان تهران باخبرشد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1397

راز سقوط مرگبار دختر دانشجو در شهرک اکباتان

تیم جنایی به سرپرستی بازپرس «منافی آذر» راهی محل حادثه شدند.شواهد نیز نشان می داد دختر ٢٣ ساله از طبقه هفتم مجتمع سقوط کرده وبه وضع دلخراشی کشته شده است.
 پس از کشف جسد و بررسی های مقدماتی، دو فرضیه قتل و خودکشی مطرح شد. در ادامه بررسی ها وقتی روشن شد این اتفاق در مجتمع محل زندگی نامزد سابق نرگس رخ داده است بلافاصله، کوروش بازداشت شد و دیروز برای تحقیقات تخصصی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.
 پسرجوان گفت:«10 ماه قبل از راه شبکه های مجازی با نرگس آشنا شدم، اوایل هیچ مشکلی نداشتیم اما بعد از مدتی مواردی از او دیدم که نظرم را نسبت به خودش عوض کرد. نرگس به من قول داد که خودش را درست کند اما من دیگر تمایلی به او نداشتم ولی نرگس علاقه شدیدی به من نشان می داد. علاقه یک طرفه ای که به هم زدن آن برای نرگس از نظر روحی مشکل به وجود می آورد.
 با این حال به درخواست او ارتباط دوستی ما ادامه داشت تا اینکه بهانه گیری های نرگس و برچسب زدن هایش مبنی بر ارتباط من با دختران دیگر آغاز شد. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه ٥ روز قبل که با یکی از دوستانم بیرون بودم نرگس به من تلفن زد و اعصابم را به هم ریخت. من هم تصمیم گرفتم کاری کنم که برای همیشه از زندگی ام برود. برای همین به پارتی رفتم و عکس های آن را در صفحه اینستاگرامم گذاشتم. سه روز قبل از این حادثه نیز نرگس مرا با دختری در شهرک غرب دیده بود. او چندین باربه خودروام هم آسیب هایی زد و درنهایت با دختری که همراهم بود صحبت کرد. آن دختر هم به دروغ گفته بود که من با دخترهای زیادی رابطه دارم و همین مسأله نرگس را بیشتر به هم ریخته بود.
 در تمام این مدت با خانواده اش در ارتباط بودم و به مادرش گفتم که حالش از نظر روحی خوب نیست. به همین دلیل مادرش از من خواست تا نرگس را به خانه مان ببرم و به او قرص خواب آور بدهم تا او برسد و نرگس را به دکتر ببرد. ساعت حوالی ٤ بعد از ظهر دوشنبه بعد از کلی جست و جو، سرانجام نرگس را پیدا کردم و به خانه مان آوردم. اما نتوانستم او را زیاد نگه دارم و نیم ساعت بعد او رفت. ساعت حدود ٧ شب بود که با دوستم در راه پله ها داشتم سیگار می کشیدم که او را در مجتمع دیدم. بعد از آن نرگس آخرین پیامکش را به من داد که درآن نوشته بود:«باز میری مهمونی، خوش بگذره»
 باتوجه به اظهارات پسر جوان، بازپرس جنایی دستور داد تا تکمیل تحقیقات جنایی، او تهران را ترک نکند.

افشای راز سقوط مشکوک دختر دانشجو در شهرک اکباتان

افشای راز سقوط مشکوک دختر دانشجو در شهرک اکباتان
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از نوداد /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف