نمناک اخباراقتصاد درآمد امسال تامین اجتماعی کشور از محل حق بیمه ها
علیرضا رخشنده رو معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی کشور از پیش بینی درآمد بیش از 30 هزار میلیارد تومانی امسال برای این سازمان خبر داد و افزود قریب به 24 هزار میلیارد تومان آن از محل حق بیمه ها تامین خواهد شد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1392

'علیرضا رخشنده رو در آیین معارفه مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان فارس افزود:این 24 هزارمیلیارد تومان نزدیک به 90 درصد درآمدهای این سازمان در سال جاری است.
وی بیان داشت:همچنین بخشی از درآمدهای سازمان تامین اجتماعی کشوردرسال جاری از محل سود حاصل از سرمایه گذاری و جرائم دیرکردهای حق بیمه دریافت می شود.
معاون مالی اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد:بدهی دولت به این سازمان از محل ماده 39 قانون حمایت از گروه های خاص با معافیت های کلان بیمه ای ، نزدیک به 15 هزار میلیارد تومان است درحالی که دربودجه دولت یکهزارمیلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
رخشنده رو بیان کرد:همچنین سازمان هدفمندی یارانه ها از محل بیمه شدگان یارانه ای 341 میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است که تاکنون یک ریال هم پرداخت نشده است.
معاون مالی اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی ادامه داد:با وجود موارد یاد شده ، فعالیت های چشمگیری از سوی مدیریت عالی این سازمان در زمینه سرمایه گذاری صورت پذیرفته که از آن جمله می توان به خرید مجموعه هتل های هما کشور و خرید65 درصد از سهام کارخانه ذوب آهن اصفهان اشاره کرد.
این مقام مسوول بیان داشت:برای ادامه فعالیت های این سازمان ، پارسال از بانک رفاه یکهزار میلیارد تومان درقالب وام 34 درصدی دریافت شد اما درسال جاری با پیش بینی افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان هم مشکل بودجه ای وجود ندارد.'

درآمد امسال تامین اجتماعی کشور از محل حق بیمه ها

درآمد امسال تامین اجتماعی کشور از محل حق بیمه ها
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از irna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف