نمناک اخبارسیاست درآمد داعش از عروس های جدید و قدیمی
درآمد داعش ، درآمد داعش
گروهک تروریستی داعش که بخش بزرگی از درآمدهای نفتی خود را از دست داده است با قانون جدید به سراغ درامد زایی از طریق ازدواج ها ومهریه زنان رفته است.
تاریخ انتشار : 9 مهر 1395

درآمد داعش از مهریه زنان

یک منبع بومی در استان نینوای عراق اعلام کرد، داعش در راستای افزایش منابع درآمدی خود یک سری قوانین جدید تعیین کرده که بر اساس آنها مالیات هایی را برای ثبت ازدواج در موصل و همچنین بخشی از مهریه عروسها را اخذ می کند.

 

این منبع خبری در گفتگو با شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق اظهار داشت:داعش در بیشتر مناطق موصل و اطراف آن این قانون را اعمال کرده است و اجرای آن از سوی کمیته عالی نظارت در این گروه تروریستی دنبال می شود.

منبع مذکور که نخواست نامش فاش شود افزود:داعش علاوه بر این بخشی از مهریه تعیین شده برای عروس ها را نیز به عنوان حمایت از داعش اخذ می کند.

وی ادامه داد:داعش با از دست دادن بخش بزرگی از درآمدهای نفتی خود از چند ماه قبل سیاست های کلی خود برای افزایش منابع درآمدی اش را در موصل و اطراف آن اعمال می کند که یکی از آنها وضع مالیات بر قرارداد ازدواج است.

درآمد داعش از مهریه عروس های جدید و قدیمی

درآمد داعش از عروس های جدید و قدیمی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف