نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش رامبد جوان به دستمزد نجومی در خندوانه
رامبد جوان ، درامد رامبد جوان از خندوانه
در حالی به تازگی خبری مبنی بر دستمزد 30 میلیونی رامبد جوان برای هر شب اجرای خندوانه منتشر شده که آقای جوان آن را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 2 مهر 1395

تکذیب دستمزد 30 میلیونی رامبد جوان

رامبد جوان در خصوص شایعات پیش آمده مبنی بر درآمد 30 میلیونی برای هر اجرا در خندوانه واکنش نشان داد.

رامبد جوان گفت:مدتی است که روزنامه ای با شیطنت هایش روی من زوم کرده که ترجیح می دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف های آنها بی پایه و اساس است و دروغ مطلق.

 
رامبد جوان در خندوانه

درآمد رامبد جوان در خندوانه

 
وی افزود:قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه ای است و چنین رقم هایی که در مورد دستمزد من بیان می شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی کند.

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت:در حال حاضر مشغول تدوین قسمت های پایانی فصل سوم هستیم و پس از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. در فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت:در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.

وی خاطرنشان کرد:«خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می شود و بعد از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه های مردم خواهد شد.

واکنش رامبد جوان به دستمزد نجومی در خندوانه

واکنش رامبد جوان به دستمزد نجومی در خندوانه
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از عصر ایران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف