نمناک اخبارسیاست حقوق و درآمد رهبر انقلاب از کجاست؟
درآمد رهبری ، حقوق رهبر ایران
رهبر انقلاب در میان صحبتهایشان نکات جالبی را در مورد زندگی شخصی خود بیان کردند و به این سوال که ممکن است در ذهن همه شما نقش بسته باشد منبع درآمد رهبری را اعلام کردند.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1395
بازدید : 10,639 نفر

منبع درآمد رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای

قطعا افکار عمومی همیشه به این مسئله که درآمد رهبران سیاسی – معنوی چگونه تأمین می شود، فکر خواهند کرد و رهبر انقلاب نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در لا به لای مصاحبه ها و خاطرات به گفتگوی یکی از مسؤولین دفتر مقام معظم رهبری برخوردیم، حجت الاسلام احمد مروی معاون ارتباطات حوزه ای دفتر مقام معظم رهبری در سال 87، درباره تأمین مالی زندگی رهبر انقلاب می گوید:اداره زندگی ایشان عمدتاً یعنی آن قدر که من اطلاع دارم که تا حدی دقیق است بیشتر از نذوراتی است که مردم در مورد حضرت آقا انجام می دهند. نذورات می آید. برای امام هم (رضوان الله تعالی علیه) خیلی نذورات می رفت. برای حضرت آقا هم نذورات زیاد می آید که نذر شخصی آقا می کنند که آقا، زندگی شان عمدتاً از همین نذورات اداره می شود و از بیت المال و از دفتر استفاده نمی کنند. از وجوهات که اصلاً هیچ استفاده نمی کنند. عمدتاً همین نذورات است.

هم چنین محمد حسین صفارهرندی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره چگونگی مایحتاج رهبری در خاطره ای می گوید:رهبر انقلاب اوایل سال 70 به آقای هاشمی گفته بودند که زندگی مردم دارد خیلی سخت می شود و گرانی ها طاقت مردم را بریده است. من با ادامه سیاست هایی که منجر به فقیرتر شدن مردم می شود، موافق نیستم. (آن موقع سیاست هایی را در قالب حذف یارانه ها دنبال می کردند)

رهبر انقلاب فرمودند:من مخالفم.

آقای هاشمی گفته بودند یک عده ای می آیند جوسازی می کنند و به شما می گویند. شما قبول نکنید. این طورها نیست. وضع مردم خوب است.

رهبر انقلاب می گویند:این چیزی که می گویم از اینجاست که خانواده خودم برای خرید می روند و یافته های خودمان است؛ این طور نیست که کسی برای ما خبر آورده باشد. فرزند من و خانواده من خودشان می روند و خودشان خرید می کنند. نان می خرند. ماست می خرند و می فهمند که قیمت امروز نسبت به دیروز عوض شده است.

برخی از آقایان مسئول هستند که سال تا سال قیمت و نرخ ها دستشان نیستند برای این که هیچ وقت، تو هیچ مغازه ای پیدایشان نشده است و در زندگی عموم مردم نیستند و معلوم است که با این وضع خبردار نیستند. بعضی وقت ها برخی خبرنگارهای زرنگ رسانه ای هم هستند که گاهی اوقات سؤال می کنند که فلان چیز الآن چه قیمتی دارد و طرف مسئول هیچ چیز نمی داند.

حقوق و درآمد رهبر انقلاب از کجاست؟

حقوق و درآمد رهبر انقلاب از کجاست؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 65
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 33
نظر کاربران
منصور

منصور

سلام.اونایی که منفی دادن دلشون کوره ....

پاسخ دادن 11 10
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف