نمناک سرگرمیگوناگون شهرت جوان 19 ساله با درآمد میلیونی + عکس
درآمد میلیونی ، موفقیت جوان
رسیدن به موفقیت و داشتن درآمد میلیونی فاکتورهایی همچون فکر و تلاش و کمی هم شانس است ، پسری جوان ثابت کرد برای رسیدن به این مهم محدویت سنی ملاک نیست.

درآمد میلیونی پسر دبیرستانی

آکشی روپاریلیا 19 ساله که در سال آخر دبیرستان آژانس آنلاین املاک راه اندازی کرده، عنوان جوانترین میلیونر بریتانیایی را به خود اختصاص داده است. آلن بریتانیایی و هندی تبار است.
 
او با نام مستعار آلن شوگر شناخته می شود در وقت ناهار مدرسه شروع به فروش خانه ها بصورت آنلاین کرد.آلن فردی را استخدام کرد که در زمانی که او در کلاس درس بود به تلفن ها پاسخ دهد و ارتباط با مشتریان را حفظ کند تا او بعد از کلاس بتواند با مشتریان تماس بگیرد.
 
درآمد میلیونی

عکس پسرجوانی که درآمد میلیونی خود را از دوران دبیرستان آغاز کرد

 پدر و مادر آلن هر دو کر و لال هستند و آلن مراقب از آنها را هم بر عهده دارد. آلن برای فروش هر خانه مبلغ 99 پوند کمیسیون دریافت می کند. سرمایه گذاران طی چند ماه سهام شرکت (Doorsteps.co.uk) او را خریداری کردند و کمی بیشتر از یک سال پس از تاسیس، این شرکت در حال حاضر 12 میلیون پوند ارزش دارد و ارزش خانه هایی که تاکنون فروخته بالغ بر 100 میلیون پوند است.
شرکت آلن اکنون در رده هجدهم بزرگترین شرکت های املاک در بریتانیا قرار دارد. او شرکتش را با وام 7000 پوندی که خانواده اش برایش فراهم کردند تاسیس کرد و در حال حاضر 12 کارمند دارد. برنامه آینده او دو برابر کردن حجم شرکت خود است. آلن گفته است که رمز موفقیت او بکار گرفتن مادران در تجارتش بوده است.

شهرت جوان 19 ساله با درآمد میلیونی + عکس

شهرت جوان 19 ساله با درآمد میلیونی + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از یورو نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف