نمناک سبک زندگیموفقیت راز موفقیت یک دختر بچه با 11 میلیون دلار درآمد + تصاویر
درآمد ، درآمد بچه
دختر بچه 11 ساله با درآمد 11میلیون دلار سوژه بسیاری از رسانه ها شده است! اما درآمد 11میلیون دلاری این دختر بچه از کجا می آید؟
بازدید : 5,723 نفر

درآمد 11 میلیون دلاری یک دختر بچه!

شگرد این دختر بچه 11 ساله در درست کردن لیموناد با عسل باعث شد 11 میلیون دلار درآمد کسب کند.میکائیلا آلمر تگزاسی توانست با ایجاد برند جدید برای لیموناد خود به عنوان غذای کامل 11 میلیون دلار بدست آورد.

این محصول قرار است در 55 مغازه در تگزاس، اکلاهاما، آرکانساس و لوئیزیانا به فروش برسد.

دختربچه پولدار

دختربچه پولدار

او طرز تهیۀ این لیموناد را از جدش از سال 1940 به ارث برده و در آن نعنا هم بکار برده است. اولین باروقتی یک زنبور او را نیش زد این ایده به ذهنش رسید.

او با این شعار که بتواند به زنبورها کمک کند، این کار را آغاز کرد و جمله مشهور انیشتین را سرلوحۀ کار خود قرار داد. انیشتین می گوید هنگامی که زنبورها از روی زمین ناپدید شوند انسان ها تنها 4 سال دیگر می توانند زندگی کنند. سال گذشته زنبورداران 40 % از زنبورهایشان را از دست دادند.

دختربچه پولدار

دختربچه پولدار

او این کار را از سال 2009 آغاز کرد و به جای اینکه از شکر یا شیرین کننده های مصنوعی استفاده کند از عسل طبیعی استفاده کرد.

راز موفقیت یک دختر بچه با 11 میلیون دلار درآمد + تصاویر

راز موفقیت یک دختر بچه با 11 میلیون دلار درآمد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف