نمناک سرگرمیگوناگون درآوردن توده چربی اندازه توپ تنیس از کتف بیمار + تصاویر 16+
لیپوما ، توده بزرگ چربی
مردی برای درآوردن یک غده چربی بسیار بزرگ در پشت خود که دیگر به حالت قوز درآمده بود به پزشک مراجعه کرد و پزشکان از دیدن همچین توده بزرگی بسیار تعجب کردند.

خارج کردن توده بزرگ چربی از پشت بیمار

لیپوما به برامدگی های نرم زیر پوستی گفته می شود که ابتدا با توده ی چربی در زیر پوست رشد می کند.با این وجود اگرچه آنها جز خانواده تومورها هستند،اما با این وجود جز بی خطر و بی ضرر ترین تومورها می باشند.

اما گاها برخی از این توده های چربی به میزان بسیار زیادی رشد می کنند و اندازه های بزرگ آنها می تواند خطرناک باشند.با این وجود در چند روز اخیر فردی پس از ملاقات پزشک خود ، متوجه این تومور به اندازه بسیار بزرگی که در پشت او روییده بود ، شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

توده چربی در پشت

درآوردن توده چربی بسیار بزرگ 

مردی پس از اینکه یک برآمدگی بزرگی را در پشت خود مشاهده کرد تصمیم گرفت تا به دکتر خود به نام آقای "دکتر پیمپل پاپر" مراجعه نماید تا این موضوع را با وی به اشتراک بگذارد.توده چربی لیپوما ، که یک توده چربی است در پشت وی بقدری بزرگ شده بود که به اندازه یک میوه بزرگ تبدیل شده بود.

دکتر پیمپل و دکتر ساندرا لیی، تصمیم گرفتند تا به گونه ای این توده را از قسمت پشتی وی خارج سازند که به عضلات او آسیبی نرسد.به همین دلیل آنها با استفاده از یک تیغ مخصوص جراحی،قسمت بالایی توده را برش دادند و سپس با دستان خود شروع به خارج کردن توده کردند.

تومور چربی

عمل جراحی درآوردن توده چربی از بدن بیمار

در نهایت این توده چربی بزرگ از قسمت پشتی مرد میان سال خارج شد و لازم به ذکر است که بگوییم لیپوما توده ای خوشخیم است و هیچ نگرانی بابت آن وجود ندارد و توصیه می شود که اگر این چنین توده هایی را در هر قسمت بدن خود مشاهده کردید،فورا به پزشک خود مراجعه نمایید.

تومور خوش خیم

درآوردن و خارج کردن توده بزرگ چربی از پشت مرد

اگر مقیاس آنها کوچک باشند،بی ضرر هستند و نیازی به عمل جراحی ندارند و دردی را به بدن وارد نخواهند کرد.آنها غیر سرطانی هستند و ناشی از رشد بیش از حد سلول های چربی می باشند.

لیپوماها می توانند در هر قسمت از بدن رشد کنند و اما بیشتر در شانه ها،گردن،سینه،بازوها و ران بسیار شایع هستند.همچنین رشد آنها بسیار کند است.

اگر لیپوما ها در قسمت بدی از بدن رشد کرد که خواه بزرگ و خواه کوچک باشند،می توانید آنها را حذف کنید.

توده وحشتناک و بزرگ چربی در پشت بیمار + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف