نمناک سرگرمیدیدنی ها درازترین سبیل جهان متعلق به مرد بوشهری + تصاویر
درازترین سبیل جهان ، سبیل
محمد علی نژاد 55 ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل 122 سانتیمترو رکورد دار درازترین سبیل جهان شد.
بازدید : 9,601 نفر

درازترین سبیل جهان

دراز ترین سیبیل جهان به یک مرد ایرانی ساکن شهر خورموج استان بوشهر تعلق دارد این مرد 55 ساله که محمد علی نژاد نام دارد با طول سبییل 122 سانتیمترو رکورد دار درازترین مرد سبیل ایران است. وی که به شغل آشپزی اشتغال دارد و بهمراه 5 فرزند پسرخود رستورانی در خورموج دارد در گفتگویی با خبرنگار می گوید من از 18 سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کردم وآنهم بدلیل آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بود.

درازترین سبیل جهان

وی می گوید برای نگهداری ازسبیل در طول 27 سال گذشته با بسیاری از مشکلات ازجمله نگاه های غیر متعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده ام و چند نوبت نیز مجبورشده ام که سبیل خود را کوتاه کنم اما از سال 84 تا کنون آن را کوتاه نکرده ام و با نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه میکنم برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می کنم.

در حال حاضر طول سبیل محمد 122 سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که 114 سانتیمتر می باشد.وی می گوید عکس ها ی خود را جهت ثبت رکورد سبیلم به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده ام.

درازترین سبیل جهان

درازترین سبیل جهان متعلق به مرد بوشهری + تصاویر

درازترین سبیل جهان متعلق به مرد بوشهری + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 60
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 30 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف