نمناک اخبارورزشی بازیکنانی که دربی سال 95 پایتخت را از دست دادند
شهرآورد ، سرخابی
بازیکنانی از دو تیم بزرگ تهرانی استقلال و پرسپولیس احتمال از دست دادن پرطرف دار ترین بازی لیگ دربی پایتخت را دارند.
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1395

احتمال محروم بودن چند بازیکن در دربی پایتخت

در حالی که برگزاری دربی در هفته ششم باعث شده تا بازیکنان استقلال و پرسپولیس هیچ کدام 2 کارته نباشند و از این نظر در خطر محرومیت از دربی قرار نداشته باشند اما مسائل دیگری هست که شاید برخی از حضور در این بازی بزرگ محروم کند. محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن مصدوم استقلال اولین نفری است که دربی را به خاطر عمل جراحی روی پای خود از دست داد.

دربی پایتخت

بازیکنانی که دربی پایتخت را از دست می دهند

از سوی محسن کریمی بازیکن جوان استقلال که در هفته اول مصدوم شده بود هنوز به شرایط ایده آل نرسیده و احتمالا نتواند خودش را به این بازی مهم برساند. همچنین در سمت دیگر محمد آرام طبع شرایطی شبیه به محسن کریمی در استقلال دارد. او هم به خاطر مصدومیت از ترکیب پرسپولیس دور مانده و شاید نتواند تا آن بازی نظر برانکو را جلب کند.

در پرسپولیس رامین رضاییان هم که احتمالا بعد از اردوی تیم ملی به آنها اضافه می شود، احتمالا به خاطر دیر اضافه شدن به سرخپوشان دربی رفت را از دست خواهد داد. به جمع این بازیکنان باید مصدوم ها اخراجی های احتمالی هفته پنجم را هم اضافه کنید.

دربی پایتخت

احتمال غایب بودن رامین در دربی پایتخت

بازیکنانی که دربی سال 95 پایتخت را از دست دادند

بازیکنانی که دربی سال 95 پایتخت را از دست دادند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از کاپ/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف