نمناک ورزشفوتبال ترکیب مبهم استقلال برای دربی 85
دربی 85 ، زمان دربی 85
تنها یک روز تا دربی 85 باقی مانده است ولی شفر هنوز در مورد ترکیب استقلال به جمع بندی نهایی نرسیده است.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1396

چالش شفر برای ترکیب استقلال در دربی 85

دربی 85 در چارچوب هفته دهم لیگ برتر روز پنجشنبه به میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.وینفرد شفر هنوز در مورد ترکیب اصلی خود به جمع بندی نهایی نرسیده است؛ اما به نظر، او در بیشتر پست ها کار چندان سختی برای انتخاب نفرات اصلی خود ندارد و تنها در بعضی از پست ها است که او باید در مورد بازیکنان مختلف خود تصمیم گیری کند.

در فاصله 24 ساعت مانده به شروع دربی، شفر در 4 پست خود به جمع بندی نهایی نرسیده است که باید تا شروع بازی در مورد این پست ها تصمیم گیری کند.

حسینی یا رحمتی؟

از بین حسینی و رحمتی هرکدام در دربی بازی کنند، برای استقلال اتفاق خوبی است. مهدی رحمتی بسیار باتجربه است که در سال های گذشته چه زمانی که در اوج و چه زمانی که در افت بوده، بازی های بسیار خوبی انجام داده است. در دربی 84 که با شکست 4 بر 2 استقلال همراه شد، رحمتی یک پنالتی گرفت و با یک دبل سیو زیبا اجازه نداد شکست تیمش سنگین تر شود.
اما حسینی که در دو فصل گذشته به صورت جسته و گریخته در ترکیب استقلال به میدان رفته است، پیش از دربی موفق شده خود را به عنوان گلر ثابت استقلال معرفی کند. او گلر جوانی است که رفلکس ها و سرعتش بسیار خوب است و می تواند در اولین تجربه دربی به ستاره آبی ها تبدیل شود.

دربی 85

دربی 85 با حسینی یا رحمتی؟

ترکیب استقلال دربی

وریا غفوری یا خسرو حیدری؟

وریا غفوری و خسرو حیدری در پست دفاع راست با هم رقابت می کنند. آنچه مسلم است، نظر شفر روی وریا غفوری برای قرار گرفتن در پست دفاع راست مثبت تر است؛ چون او خصوصیت تدافعی بهتری دارد؛ اما خسرو حیدری هم که در کارهای هجومی بازیکن مستعدی است برای این بازی بدون شانس نیست.
البته این احتمال هم وجود دارد که شفر بخواهد از خسرو حیدری و وریا غفوری مثل بازی با نساجی همزمان در پست دفاع و هافبک راست بازی بگیرد.

دربی 85

دربی 85 با وریا غفوری یا خسرو حیدری

دربی 85

چپاروف یا فرشید باقری؟

این که شفر بخواهد در جدال روز پنجشنبه از چپاروف یا فرشید باقری استفاده کند، به سیستم دفاعی یا تهاجمی او ارتباط پیدا می کند. اگر شفر بخواهد با دو هافبک دفاعی بازی کند، انتخاب او فرشید باقری خواهد بود؛ اما اگر او بخواهد با یک هافبک دفاعی بازی کند، به طور قطع چپاروف به میدان خواهد رفت.
آنچه از تمرینات استقلال در روزهای گذشته کاملا مشخص است، شفر قصد دارد برابر پرسپولیس با دو مهاجم بازی کند؛ حالا یا با دو هافبک دفاعی، یا با یک هافبک دفاعی و یک هافبک پشت مهاجم.

دربی 85

دربی 85 با چپاروف یا فرشید باقری؟

شهباززاده یا قربانی؟

اگر شفر بخواهد به آمار بازی های گذشته خود نگاه کند، به طور قطع انتخاب او برای دربی 85 در پست مهاجم هدف علی قربانی خواهد بود؛ چون این بازیکن در بازی با نساجی توانست طلسم 959 دقیقه گل نزدن مهاجمان تیمش را بشکند.
اما سجاد شهباززاده هرچند در این فصل کمی افت کرده است؛ اما او هم تجربه نیم فصل حضور در فوتبال ترکیه را دارد و طبیعتا برای بازی در چنین دیداری استرس کمتری دارد. شهباززاده چه در دربی 85 بازی کند و چه نکند، در ادامه فصل حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

ترکیب مبهم استقلال برای دربی 85

ترکیب مبهم استقلال برای دربی 85
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف