دربی 86

سورپزایز احتمالی و اظهارات حاج رضایی از دربی 86

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1396کد مطلب : 65101زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارشناس فوتبال، دربی تهران را یکی از عجیب ترین دربی های دنیا عنوان کرد و گفت: تنش های غیرفوتبالی برای هر دو تیم ممکن است تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

تحلیل حاج رضایی از شرایط پرسپولیس و استقلال قبل از دربی 86

امیرحاج رضایی درباره شهرآورد 86 پایتخت اظهار داشت:هر دو تیم آماده هستند و شرایط خوبی دارند و امیدوارم تماشاگران در پایان بازی بازنده نباشند.
وی ادامه داد:اگر کادر فنی دو تیم محافظه کارانه عمل نکنند بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود. به لحاظ فنی سطح دو تیم برابر است و همین موضوع باعث می شوید امیدوار باشیم بازی جذابی را ببینیم.
این کارشناس فوتبال با اشاره به نتایج دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد:استقلال یک برد شیرین را مقابل الهلال داشت اما پرسپولیس شکست سنگینی را مقابل السد تجریه کرد. هر دو تیم تلاش می کنند تا برنده دربی باشند. شرایط دربی متفاوت است و نمی توان به نتایج هفته های قبل و یا جدول رده بندی لیگ توجه کنیم.
حاج رضایی دربی تهران را یکی از عجیب ترین دربی های دنیا عنوان کرد و گفت:همه جای دنیا دربی ها همراه با مسائل اجتماعی است مثلا در دربی اسکاتلند بین سلتیک و گلاسکو طرفداران دو تیم تنش های مذهبی دارند و در دهه 50 که دربی تهران در امجدیه برگزار می شد تنش های غیرفوتبالی برای هر دو تیم تا پایان فصل ادامه داشت.
وی در پاسخ به این سوال که چرا دربی بازی متفاوتی است، تصریح کرد:همه بازی ها پس از سوت پایان به اتمام می رسد اما دربی این گونه نیست.پس از سوت پایان این تیم برنده است تا پایان فصل و یا حتی دربی آینده در موضع قدرت قرار می گیرد و این مهم ترین تفاوت دربی با سایر دیدارها است.

دربی 86

احتمال اتفاق عجیب در دربی 86

اتفاق عجیبی که در دربی 86 شاید شاهد آن باشیم!

در پایان یک دربی بزرگ، هیچوقت دو طرف سکوها جشن نمی گیرند اما شاید در دربی این هفته تهران، این قانون شکسته شود.
همزمانی دربی تهران با احتمال قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس این فصل، حساسیت ویژه ای به بازی پنجشنبه داده است. پرسپولیسی ها قصد دارند قبل از پایان سال و مقابل حریف سنتی شان، قهرمانی را قطعی کنند و در کنار جشن پیروزی دربی، جشن قهرمانی بگیرند.
پرسپولیس با پیروزی در دربی قطعا قهرمان می شود و در صورت تساوی یا شکست ذوب آهن در شهر جم که بعید هم نیست، با یک مساوی هم به قهرمانی می رسد. در این دو حالت، پرسپولیسی ها طرف خوشحال دربی خواهند بود و در صورتی که استقلال بتواند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرد، آن ها جشن برد را برگزار می کنند. اما در این مسابقه، حالتی هم هست که همه تماشاگران خوشحال به خانه برگردند.
بازی پارس جنوبی و ذوب آهن، تقریبا ساعت 16:45 دقیقه به پایان می رسد. زمانی که پرسپولیس و استقلال، برای نیمه دوم وارد زمین می شوند. اگر پارس جنوبی در آن مسابقه موفق شود ذوب آهن را شکست بدهد، قهرمانی پرسپولیس قطعی خواهد شد و آن ها حتی در صورت شکست مقابل استقلال هم قهرمان لیگ برتر می شوند.
در آن شرایط، با پیروزی استقلال هم تیم شفر جشن پیروزی می گیرد هم سرخپوشان در پایان مسابقه جشن قهرمانی برگزار خواهند کرد و تمام گنجایش 60 هزار نفری ورزشگاه، بهانه ای برای شادی دارند! سناریوی عجیبی که البته زیاد به کام تیم برانکو نیست و آن ها، ترجیح خواهند بدون تلخی شکست جشن آخر سال شان را برگزار کنند.

سورپزایز احتمالی و اظهارات حاج رضایی از دربی 86

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از آخرین خبر- / ر
برچسب :
وبگردی