نمناک سرگرمیدیدنی ها عجایب درخت خطرناک یا همان درخت مرگ + تصاویر
درخت خطرناک ، درخت مانسینلا
خطرناک ترین درخت دنیا که بهتر است بگوییم درخت مرگ چون اصلا شوخی سرش نمیشود , حتی به این درخت نباید دست زد وای به روزی که از میوه اش بخوری درجا آدم رو میکشد.

 دست زدن به این درخت خطرناک مساوی است با مرگ

درخت خطرناک درختی است که میوه آن آدم را میکشد و نزدیک شدن به آن مشکلات خطرناکی بوجود می آورد که بهتر است اصلا نزدیکش هم نروید.

مانسینلا (Hippomane mancinella) خطر ناک ترین و کشنده ترین درختی است که حتی باعث مرگ افراد میشود. این درخت سمی کسانی را که به آن دست می زنند از این کار به شدت پشیمان می کند!که پیشنهاد میکنم با این درخت خطری بیشتر آشنا شوید.

درخت خطرناک

میوه ی سمی درخت خطرناک

برای محافظت مردم دور تا دور درخت مانسینلا حفاظ مخصوص قرار میدهند و تابلو های هشدار به رهگذران میگوید به هیچ وجه به درخت، میوه و حتی برگش دست نزنند. این درخت در غرب هندوستان و قسمت هایی از قاره آمریکا رشد کرده میوه می دهد. بلندی آن به سه تا پانزده متر می رسد.

درخت خطرناک

خطرناک ترین درخت دنیا

اگر در یک روز بارانی فردی به طور اتفاقی از زیر شاخه ها و برگ های درخت بگذرد. قطرات فرو چکیده از برگ ها و میوه ایدرخت باعث زخم های عمیق میشود!

درخت خطرناک

نزدیک شدن به این درخت ممنوع

در صورت سوزاندن درخت دود حاصل از آن باعث کوری شده، و یا حتی دست زدن به تنه درخت آبسه های بزرگ رو پوست بوجود می آورد گویی دست قربانی با آبجوش سوخته است. خوردن میوه این درخت اما باعث مرگ فرد می شود.

درخت خطرناک

خطر مرگ بانزدیک شدن به این درخت

 

عجایب درخت خطرناک یا همان درخت مرگ + تصاویر

عجایب درخت خطرناک یا همان درخت مرگ + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 31
برگرفته از برنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 30 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف