نمناک اخبارسیاست درخواست اسرائیل از سردار سلیمانی + عکس
هاآرتص ، سردار قاسم سلیمانی
روزنامه صهیونیستی هاآرتص در حساب توئیتر خود از ترس اقدام تلافی جویانه ایران در قبال شهادت سردار الله دادی به نمایندگی از رژیم صهیونیستی با انتشار تصویری از سردار قاسم سلیمانی عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1393
روزنامه صهیونیستی هاآرتص با انتشار عکس حاج قاسم سلیمانی در حساب توئیتری خود به نوعی به نمایندگی از رژیم صهیونیستی از وی عذرخواهی و خواهش کرد که در قبال شهادت فرمانده ایرانی هیچ اقدام تلافانه جویانه ای انجام ندهد.
 
عذرخواهی رژیم صهیونیستی از سردار سلیمانی
 
هاآرتص در نوشتاری با موضوع حمله بالگرد اسرائیلی به نیروهای حزب الله لبنان که منجر به شهادت عده ای از فرماندهان مقاومت شد، نوشت:یک منبع امنیتی اسرائیل به خبرگزاری رویترز گفته است که این رژیم در حمله به جنوب سوریه، قصد نداشته فرمانده ایرانی را هدف قرار دهد و تصور می کرده به گروهی از نیروهای سطح پائین حمله کرده است.
این روزنامه نوشت:مقامات اسرائیلی به دنبال جلوگیری از تنش با ایران و حزب الله هستند.
هاآرتص با اشاره به اظهارات مقامات صهیونیست مبنی بر عمدی نبودن حمله  رزمندگان حزب الله در قنیطره در جولان سوریه نوشت:افزایش تنش ها، به نفع هیچ یک از طرفین نیست.
هاآرتص تصریح کرده است که به نظر می رسد این منبع ارشد امنیتی اسرائیلی با هدف جلوگیری از بروز هرگونه تنش با ایران و گروه حزب الله لبنان این اظهارات را مطرح کرده است. این فرد به دلیل عدم پذیرش رسمی مسئولیت حمله از سوی تل آویو، نخواسته نامش فاش شود.
گفتنی است؛ در حمله روز یکشنبه بالگردهای توپدار رژیم صهیونیستی به منطقه قنیطره واقع در جنوب سوریه، سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی به همراه تعدادی از اعضای حزب الله لبنان به شهادت رسیدند.
منبع اسرائیلی مورد استناد رویترز در پاسخ به این سوال که آیا تل آویو انتظار اقدامات تلافی جویانه ایران یا حزب الله را دارد، گفت:پاسخ آن ها تقریبا قطعی است. انتظار آن را داریم، اما می توان در نظر گرفت که شکل گیری تنش گسترده، به نفع هیچ یک از طرف ها نیست.
هاآرتص همچنین در حساب توئیتری خود با انتشار تصویری از سردار "قاسم سلیمانی" در ذیل این مطلب نوشت:ما فکر می کردیم در حمله به سوریه نظامی رده پایین را نشانه رفته ایم؛ نه یک فرمانده ایرانی را.

درخواست اسرائیل از سردار سلیمانی + عکس

درخواست اسرائیل از سردار سلیمانی + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 598
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 572 26
برچسب ها :
نظر کاربران
انتظاااااااااااار

انتظاااااااااااار

چه راحت می کشند.

پاسخ دادن 6 3
اماده پشت سنگر

اماده پشت سنگر

انشلاه رهبرانقلاب اجازه بدهد بافرماندهان وسرداران رشید همچوحاج قاسم سلیمانی اسراییل راتوبره خاکخواهیم کرد

پاسخ دادن 3 6
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف