نمناک اخبارسیاست درخواست بنیامین نتانیاهو از ایران
بنیامین نتانیاهو ، درخواست نتانیاهو
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواهان به رسمیت شناختن موجودیت این رژیم از سوی ایران در توافق نهایی هسته ای شد.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394
بازدید : 4,790 نفر

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل  گفت:هر گونه موافقت نامه هسته ای که با ایران امضا می شود، باید موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

وی در عین حال تاکید کرد، باید فشارها بر ایران برای دستیابی به یک توافق منطقی ادامه یابد.
 
بنیامین نتانیاهو
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه از بیت المقدس، نتانیاهو توافق جدید را توافقی بد نامید و با صدور بیانیه ای مدعی شد:انتخاب فقط میان یک توافق بد یا جنگ نیست، یک گزینه سوم هم وجود دارد و آن ایستادن محکم و افزایش فشارها بر ایران تا زمان رسیدن به یک توافق خوب است.
 
نتانیاهو همچنین گفت:اسرائیل خواهان آن است که پذیرش شفاف و آشکار موجودیت اسرائیل از سوی ایران در توافق نهایی با این کشور گنجانده شود. ... اسرائیل توافقی را نمی پذیرد که به کشوری که وعده داده ما را نابود کند، اجازه تولید سلاح هسته ای بدهد.
 
اظهارات نخست وزیر اسرائیل پس از نشست ویژه کابینه امنیتی وی و در پی حصول چارچوب توافق روز پنجشنبه میان جمهوری اسلامی و قدرت های جهان مطرح شد که در پایان مذاکراتی بسیار طولانی در لوزان سوییس به دست آمد.
 
نتانیاهو گفت:کابینه در مخالفت شدید خود با توافق پیشنهادی یکپارچه است. این توافق خطری جدی برای منطقه و جهان خواهد بود و بقای اسرائیل را تهدید خواهد کرد. 
 
وی افزود:این توافق تقریبا بی درنگ تحریم ها را لغو خواهد کرد و این در همان زمانی است که ایران بر تجاوزگری خود و تروریسم در منطقه و فراتر از منطقه افزوده است. این توافق همچنین ممکن است یک مسابقه هسته ای در کل منطقه خاورمیانه به راه بیندازد و خطر جنگی وحشتناک را به شدت افزایش دهد.
 

درخواست بنیامین نتانیاهو از ایران

درخواست بنیامین نتانیاهو از ایران
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 32
برگرفته از العالم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 27 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف