درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی + عکس

تاریخ انتشار : 5 مهر 1392کد مطلب : 4288زمان مطالعه : 2 دقیقه
از حاشیه های مراسم اکران خیریه دهلیز در سینمای آزادی درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی و حضور فاطمه معتمدآریا اشاره کرد. حضور محمدرضا گلزار و بازیگران مشهور سینما نیز از دیگر حاشیه های جالب بود.

در دومین اکران خیریه دهلیز برای گلریزان آزادی یک زندانی که در سینما آزادی برگزار شد بازیگران مشهور سینما و جادوگر فوتبال ایران علی کریمی نیز حضور داشتند. توجه شما را به چند حاشیه جالب در این مراسم جلب می کنیم.

معتمدآریا و تمجید از جادوگر
کریمی در بالکن کافی شاپ طبقه ششم سینما آزادی نشسته بود که با سورپرایز جالبی روبه رو شد. جادوگر که تا قبلش از بدشانسی و آسیب دیدگی صحبت می کرد ناگهان با دیدن فاطمه معتمدآریا سورپرایز شد.کاپیتان سابق تیم ملی که حدود یک سال پیش و پس از پایان بازی ایران- لبنان، معتمدآریا را در راهروی استادیوم دیده بود، به احترام بانوی سینمای ایران از جایش بلند شد و با او به خوش وبش پرداخت.
 

چهره های مشهور در کنار یکدیگر


معتمدآریا که در همان زمان نیز به تعریف و تمجید از کریمی پرداخته بود، در ضیافت سینما آزادی هم در جمع مسئولان و نزدیکان کریمی از او به عنوان یک اسطوره نام برد. صحبت های کریمی با بازیگر محبوب سینمای ایران شنیدنی بود:«ای بابا … تورو خدا ما رو خجالت ندید. شما توی تمام زندگی تون یه بار اومدین استادیوم که همون یک بازی هم تیم ملی باخت و آبرومون رفت! این شانس بد ما بود که شما رو ناراحت کردیم. حالا هم خوشحالم که ایران هستید و امیدوارم باز هم فیلم های خوب تان را ببینم.»

درخواست مهناز افشار از کریمی:برگرد به تیمت!
مهناز افشار که زمان جدایی کریمی از پرسپولیس با دست نوشته ای از او حمایت کرده بود، پس از رویارویی با کریمی هم از او یک درخواست داشت:«علی آقا … به خاطر هواداران به تیمت برگرد!»

علی کریمی و مهناز افشار در کنار محمدرضا گلزار در مراسم گلریزانافشار که می گفت نه پرسپولیسی است و نه استقلالی، با توجه به اطلاعاتی که از هواداران کریمی گرفته بود، حتی از نقل و انتقالات نیم فصل هم باخبر بود:«می گن که توی نیم فصل می شه شما به پرسپولیس برگردی. خب وقتی مردم اینقدر دوستتون دارن و به این شدت تشویقتون می کنن چرا به پرسپولیس برنمی گردی؟»

پاسخ کریمی مثل خصوصیات اخلاقی اش خاص بود:«ای خانم… فعلا که سر نخواستن ما دعواست! هرچی خدا بخواد همون می شه.»

در حالی که دوستان کریمی از او می خواستند تا محوطه سینما را ترک کند، جادوگر تا آخرین لحظه در کنار هوادارانش بود و جالب اینکه در طول این مدت آنهایی که حتی بلیت فیلم دهلیز را خریده بودند، داخل سالن نرفته و ترجیح دادند در کنار جادوگر باشند.

درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی + عکس

درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی + عکس : امتیاز : 4.1 تعداد رای : 93
این مطلب مفید بود ؟7617
برگرفته از tabnak.ir
نظرات
وبگردی