نمناک اخبارحوادث درخواست دیه مادری که زیر کتک همسرش جان باخت
درخواست دیه ، دیه
پرونده زن میانسال که زیر ضربات وحشیانه شوهر سابقش جان باخته بود با درخواست دیه پسرش از بیت المال دوباره به جریان افتاد.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1395
بازدید : 1,684 نفر

درخواست دیه از بیت المال برای گذران زندگی

پرونده زن میانسالی که شوهر سابقش بعد از قتل وی، خودکشی کرده بود، برای پرداخت دیه از بیت المال در دادگاه کیفری استان تهران بررسی شد.  دوم خردادماه سال 94 بود که مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک زن 49 ساله ای در یکی از بیمارستان های شهر با خبر و در محل حاضر شدند.
پسر این زن که مادرش را به بیمارستان منتقل کرده بود، توضیح داد:پدر و مادرم چند سال قبل از هم طلاق گرفتند، اما مشاجره های آنها بعد از جدایی هم ادامه داشت. من و دو خواهرم همراه مادرمان زندگی می کردیم و پدرمان هم با زن دیگری ازدواج کرد با این حال گاهی تماس می گرفت و با مادرم دعوا می کرد. مدتی که گذشت متوجه شدیم او همسر دومش را هم طلاق داده است. پسر جوان ادامه داد:امروز در خانه بودم که پدرم وارد شد.
او به سراغ مادرم رفت و شروع به کتک زدنش کرد. شدت یکی از ضربه ها به حدی بود که مادرم بیهوش شد. وقتی او را به بیمارستان منتقل کردیم، گفتند که به علت شدت جراحت فوت شده است.
بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی تلاش های پلیس برای بازداشت مرد 55 ساله به جریان افتاد.
در حالی که بررسی ها در جریان بود، مأموران متوجه شدند که متهم با حلق آویز کردن خود به زندگی اش پایان داده است.
فرزندان زن میانسال با ارسال لایحه ای به دادستان اعلام کردند از آنجا که پدر سابقشان بعد از ارتکاب قتل مادرشان خودکشی کرده و پرونده مختومه اعلام شده است، درآمدی برای ادامه زندگی ندارند. آنها درخواست کردند تا دیه مادرشان از بیت المال پرداخت شود. بعد از آن بود که پرونده برای رسیدگی به درخواست فرزندان مقتول به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

درخواست دیه مادری که زیر کتک همسرش جان باخت

درخواست دیه مادری که زیر کتک همسرش جان باخت
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از جوان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف