نمناک سرگرمیگوناگون زنده به گور کردن زن جوان بخاطر درخواست طلاق ! + عکس
شوهری به طور بسیار عجیب و باورنکردنی بعد از درخواست طلاق همسرش، او را زنده به گور کرد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1398

درخواست طلاق موجب زنده به گور شدن زن بینوا شد

هر شروعی پایانی دارد ؛ داستان ، فیلم و حتی زندگی که وقتی وارد دنیای مشترک می شود شاید حتی قبل از مرگ زن و شوهر با پایان برسد ؛ بله درست متوجه شدید منظور طلاق است که مطمئنا به دلیلی منطقی به وجود آمده است. می دانیم که طلاق بهترین راه نیست ولی در برخی شرایط حتی قانون هم آن را تایید کرده و بهترین راه می داند اما شاید هر زوجی به سادگی این موضوع را نپذیرند مثل مردی که با درخواست طلاق از سوی همسرش به شدت عصبانی شد و دست به اقدامی غیر انسانی زد.

زنده به گور شدن زن بینوا 

شوهری هیولا صفت، پس از درخواست طلاق توسط همسرش در مکزیک، او را زنده، در گوری کم عمق خاک کرد . "رنه ان شرو"ر و شش ولگرد، "ساندرا لوز دیاز" را که تصویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در یک گور کم عمق در توکستلا گوتیرز، مکزیک در سال 2014 رها کردند. دادستان ها گفتند که همسرش او را به قتل رسانده است، زیرا نمی خواست در صورت طلاق گرفتن به او پول بدهد. "رنه ان" و برادرش "گهو ان" پنج مرد را استخدام کردند که به سمت خانم دیاز که به محل کار می رفت، حمله کردند.

درخواست طلاق زن

زنده به گور شدن زن به دلیل درخواست طلاق

پنج آدم کش به نام های "کانسپشن ان، جوس لویس ان، دولس ماریا ان، یوهان ماوریشن ان و ادگار آلبرتو ان" یک تصادف رانندگی را با صحنه سازی پیش بردند، تا او از ماشینش پیاده شود. این گروه، گودالی در حیاط یک ملک متعلق به گهو ان حفر کردند، و قبل از این که چشمبند خانم دیاز را باز کنند و قبل از اینکه او را در گور موقتی رها کنند، دست هایش را پشت سرش بستند سپس آن ها خاک و بتون را روی او ریختند تا مطمئن شوند که نمی تواند فرار کند.

کامل واضح و قابل درک است که "رنه انک دستور این قتل را داده است و آن را با برادرش گهو که مسئول استخدام پنج شریک بود، برنامه ریزی کرد. هر هفت نفر به مدت 51 سال و سه ماه زندانی شدند و مجبور به پرداخت غرامت به خانواده مقتول خواهند شد.

زنده به گور شدن زن بینوا توسط شوهرش به خاطر درخواست طلاق

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف