دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه طلاق بخاطر شیک پوش نبودن زن!
درخواست طلاق ، رفتارهای سنتی
این مرد به خاطر اینکه زنش امروزی نیست, لباس های شیک نمیپوشد و به خودش نمیرسد درخواست طلاق داد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1396
بازدید : 2,898 نفر

درخواست طلاق به خاطر رفتارهای سنتی زن

مرد جوان که از رفتارهای سنتی همسرش خسته شده بود، درخواست طلاق داد.

همسرم با این که زنی جوان است، اما مثل پیرزن ها رفتار می کند. روزها با زن های همسایه در کوچه می نشیند و شب ها هم مرتب در آشپزخانه است. نه اهل مهمانی است و نه اهل تفریح؛ احساس می کنم در کنار این زن افسرده و دل مرده شده ام.


درخواست طلاق

درخواست طلاق به خاطر امروزی نبودن زن


اینها را مرد 28 ساله ای می گوید که همراه همسرش برای درخواست جدایی به شعبه 268 دادگاه خانواده مراجعه کرده است. او در باره اختلافاتش با همسرش ادامه می دهد:2 سال است که ازدواج کرده ام، اما در این مدت روز به روز پیرتر و افسرده تر شده ام. همسر من با این که 22 ساله است، اما مثل پیرزن ها رفتار می کند و شخصیت اجتماعی خوبی ندارد. مثل زن های امروزی نیست. رفتار ش مرا متعجب می کند. بعضی وقت ها اصلا نشان نمی دهد که 22 ساله است و مثل زن های سن بالا روزها با همسایه ها در کوچه می نشیند. چند ساعت با آنها غیبت می کند و بعد از آن هم به خانه می آید. آن وقت است که به آشپزخانه می رود و غذا درست می کند و کار می کند. این تمام زندگی همسر من است.

وقتی از او می خواهم به مهمانی برویم مخالفت می کند و می گوید حوصله ندارد. اهل سینما و تفریح و مسافرت هم نیست. نه لباس های شیک می پوشد و نه به خودش می رسد. بارها خودم برایش لباس های شیک خریده ام، ولی انگار پولم را دور ریخته ام. چون آنها را فقط در کمد جای داده و استفاده نمی کند. بارها به او گفته ام که کمی از این دنیایت بیرون بیا و مثل زن های امروز رفتار کن.

حتی از او خواستم سر کار و کلاس ها مختلف برود تا شاید در اجتماع رفتارش بهتر شود. ولی باز هم مخالفت کرده است. برای همین از دستش خسته شده ام. در ادامه همسر این مرد نیز در حالی که اشک می ریزد می گوید:فریبرز از همان ابتدا می دانست که اخلاق من چگونه است. من از رفتارهای مدرن امروزی بیزارم و ترجیح می دهم سنتی باشم.

چون در چنین خانواده ای بزرگ شده ام، اما فریبرز مرتب مسخره ام می کند. من نمی توانم خودم را تغییر بدهم. شخصیت من همین است. برای همین من هم از توهین های شوهرم خسته شده ام و می خواهم به این زندگی مشترک پایان دهم.

در پایان قاضی وقتی اصرار این زوج را برای طلاق می بیند، رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول می کند.

طلاق بخاطر شیک پوش نبودن زن!

برگرفته از پارس نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف