نمناک اخبارجامعه درخواست طلاق همسر دوم مرد سرشناس!
طلاق ، مرد سرشناس
درخواست مرد سرشناس برای طلاق همسر دومش درحالی که تنها 43 روز از تولد فرزندشان میگذرد.
تاریخ انتشار : 10 تیر 1395

درخواست برای طلاق همسر دوم مرد سرشناس

مرد سرشناسی که به دادگاه رفت و درخواست طلاق برای همسر دومش داد با اصرارهای همسر برای ادامه زندگی مواجه شد . درخواست طلاق این مرد سرشناس درصورتی است که تنها 43 روز از تولد فرزند آنها میگذرد و زن حاضر به طلاق نیست . شرح کامل ماجرای درخواست مردسرشناس برای طلاق همسر دومش از این قرار است.

 

دادگاه خانواده

درخواست طلاق برای همسر دوم

 

مردسرشناس دوزنه همزمان با تولد پسرکوچولویش به دادگاه رفت تا همسر دومش را طلاق دهد. این درحالی است که زن دوم خودرا دلباخته شوهر می داند و حاضر به جدایی نیست. 

زن 30 ساله وقتی تصمیم گرفت به عنوان همسر دوم یک مرد سرشناس به عقد او در آید تصور کرد این بار زندگی موفقی خواهد داشت.

بنابراین خیلی محکم و قوی روبه روی خانواده اش ایستاد و با اصرار از آنها خواست با ازدواج او با مردی که 20 سال از خودش بزرگتر بود موافقت کنند.

درحالی که خانواده اش می دانستند این مرد دارای همسر و دو دختر بزرگ است ولی به ناچار و به خاطراصرارهای دخترعاشق پیشه به این ازدواج رضایت دادند. قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 دادگاه خانواده تهران که به پرونده این زوج رسیدگی می کند درابتدای جلسه از زن می خواهد تا به تشریح جزئیات ماجرا بپردازد.

این درحالی است که وکیل شوهرش نیز در جلسه حاضراست. زهرا در حالی که اشک های روی گونه اش را پاک می کند، می گوید:نمی خواهم طلاق بگیرم چراکه تازه طعم مادر شدن را چشیده ام و همسر و فرزندمان را هم عاشقانه دوست دارم. نمی خواهم این بار هم زندگی ام را ببازم.

چراکه دو سال پیش از همسر اولم که او هم مرد سرشناسی بود به خاطر اعتیادش طلاق گرفتم و مهر مطلقه بودن بر شناسنامه ام خورد. ولی از وقتی با محسن آشنا شدم و کمکم کرد تا در کنارش کارم را به صورت حرفه ای ادامه دهم نوع نگاهم به زندگی تغییر کرد و به آینده امیدوار شدم. اوبرای پیشرفتم بشدت کمکم کرده است.

حمایت و پشتیبانی اش همواره باعث دلگرمی ام بود و وقتی علاقه اش را به خودم دیدم احساس کردم حالا دیگر نوبت خوشبختی و سعادتمندی من است. من بقدری دوستش دارم که نمی توانم حتی یک لحظه نبودنش را تحمل کنم حتی حاضرم به عنوان زن دومش باقی بمانم ولی سایه اش بالای سر من و پسر 43 روزه مان باشد.

این زن با هق هق ادامه داد:هنوز خوب به یاد دارم که وقتی محسن می خواست با داشتن زن و فرزند به خواستگاری ام بیاید به مادرم گفتم برادرهایم و هیچکس دیگر نباید حرفی بزند که به او بر بخورد و ناراحت شود.

دلم نمی خواهد به غرورش خدشه ای وارد شود و احساس حقارت وناراحتی کند. حتی او وقتی می گفت با چه رویی پیش خانواده ات بیایم و به آنها بگویم با داشتن زن و دو دختر بزرگ می خواهم با تو ازدواج کنم به او دلگرمی می دادم که نمی گذارم کسی مانع ازدواج ما بشود.

به همین خاطر پس از ازدواجمان برادر کوچکم با من قطع رابطه کرد و برادر بزرگترم تنها به یک تماس تلفنی بسنده کرد و خواهر و مادرم هم بشدت از من دلگیر شدند ولی من از اینکه همسرم در کنارم بود احساس خوشبختی می کردم.

اما افسوس که پس از عقدمان همه چیز تغییر کرد. کم کم هوویم حضور من را در زندگی اش حس کرد حتی می فهمیدم که دخترهایش از پدرشان با گله و شکایت می خواهند که من را طلاق بدهد. ولی می دانستم محسن مرا دوست دارد. چراکه هیچ بی احترامی هرگز میان ما پیش نیامده بود.

با این حال محسن چندماه پس از شروع زندگی مشترکمان و به خاطرمشکلات فراوانی که خانواده اش قبل و بعد از ازدواج مان ایجاد کرده بودند بالاخره ساز جدایی زد و برای طلاقم به دادگاه آمد. ولی وقتی فهمید باردارهستم از طلاق صرف نظر کرد.اما حالا همزمان با تولد فرزندمان می خواهد از هم جداشویم و دلیل اصرارش را نمی فهمم. چرا که او همه زندگی من است و بدون محسن نابود می شوم. ضمن اینکه فرزندمان هم پدرمی خواهد و من نمی خواهم او بدون پدر بزرگ شود!

زن عاشق با بیان اینکه در زمان ازدواج هیچ حق و حقوقی را از همسرش نخواسته گفت:با این حال شوهرم تصمیم گرفته در صورت طلاق برایم خانه ای بخرد و همه مایحتاج زندگی من و فرزندمان را فراهم کند. ولی من به هیچ عنوان حاضر به طلاق نیستم و می خواهم زندگی کنم!

قاضی عموزادی پس از شنیدن اظهارات زن دلباخته گفت:مگر در زمان ازدواجت نمی دانستی که این آقا زن و فرزند دارد و ممکن است دیر یا زود این اتفاق برایت رخ دهد پس چرا با علم به این اشتباه تن به ازدواج دادی؟ زن باشنیدن این حرف سرش را پایین انداخت و با گریه گفت:اشتباه کردم ولی عاشق محسن هستم و نمی خواهم او را از دست بدهم حتی به قیمت زیر پا گذاشتن غرورم. ولی نمی خواهم طلاق بگیرم کمکم کنید تا به زندگی مان برگردد. قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 دادگاه ونک پس از شنیدن اظهارات زن جوان ازوکیل شوهر او خواست تا خواسته اش را بیان کند.

وکیل محسن نیز گفت:موکلم حاضر است تمامی حق و حقوق قانونی همسردومش وفرزند مشترک شان را بپردازد و جدا شود. با این وجود قاضی محکمه ازوکیل شاکی خواست در جلسه آینده موکلش را نیز به دادگاه بیاورد تا دراین باره تصمیم گیری شود.

درخواست طلاق همسر دوم مرد سرشناس!

درخواست طلاق همسر دوم مرد سرشناس!
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 29
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف