نمناک ورزشفوتبال درخواست همسر ایرانی سپ بلاتر از رؤسای جمهور چند کشور
همسر ایرانی سپ بلاتر ، سپ بلاتر
همسر ایرانی سپ بلاتری رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا قصد دارد در آستانه 80 سالگی سپ، اعتبار از دست رفته همسر خود را اندکی ترمیم کند.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1394

نامه همسر ایرانی سپ بلاتر

سپ بلاتر، رئیس سابق فیفا 6 سال محروم شده است. دادگاه تجدید نظر او هم برگزار شد و محرومیتش از 8 سال به 6 سال رسید.

بلاتر، یک سال سیاه را سپری کرد و به خاطر اتفاقات پشت پرده، از ریاست فیفا خلع شد. آمریکایی ها با ورود به پرونده زد و بندهای فیفا، در واقع انتقام خود را به خاطر از دست دادن میزبانی 2022 جام جهانی گرفتند و نسخه بلاتر را پیچیدند.

این روزها او دور از فوتبال، می گوید بیشتر زمان خود را در کنار خانواده اش سپری می کند. امروز سپ بلاتر 80 ساله می شود و در واقع به 79 سالگی پرحاشیه خود پایان می دهد. همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است و این مسئله بارها در رسانه ها ذکر شده است اما در آستانه 80 سالگی سپ، این زن ایرانی اقدامی جالب کرد که در واقع قصد داشت با آن اقدام بار دیگر اعتبار از دست رفته همسر خود را بازیابد.

سپ بلاتر در این سال ها با چندین رئیس جمهور دیدار کرد و البته ارتباطش با بعضی از کشورها خوب بود. همسر بلاتر هم در آستانه تولد سپ، نامه ای را تنظیم کرد و به چند رئیس جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت.
 
بلاتر و همسر ایرانی اش

سپ بلاتر رئیس سابق فیفا در کنار همسر ایرانی اش

در این نامه او، از این رؤسای جمهور خواست تا تولد همسرش را تبریک بگویند. در واقع این درخواست در روزهای سخت بلاتر، اگر با تبریک این رؤسا همراه باشد، می تواند نشان دهد او مورد تأیید بعضی کشورهاست و در واقع خلعش را قانونی نمی دانند.

درخواست همسر ایرانی سپ بلاتر از رؤسای جمهور چند کشور

درخواست همسر ایرانی سپ بلاتر از رؤسای جمهور چند کشور
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از 11 نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف