نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگران جدید سریال دردسرهای عظیم 2
دردسرهای عظیم 2 ، بازیگران سریال دردسرهای عظیم
دردسرهای عظیم 2 به کارگردانی برزو نیکنژاد در حال تصویر برداری میباشد و به تازگی بازیگران جدید به این سریال اضافه شده اند.

تصویربرداری سریال دردسرهای عظیم 2 با اضافه شدن بازیگران جدیدی از جمله امیرحسین صدیق ، حسین محب اهری و فریده سپاه منصور در منطقه سوهانک تهران ادامه دارد.

قصه سری جدید دردسرهای عظیم در ادامه همان سری اول از سر گرفته می شود و بهار و همسرش که جواد عزتی و الناز حبیبی نقش آنان را ایفا می کنند، با بچه ای که پیدا شده است ماجراهایی را شروع می کنند.
مجموعه دردسرهای عظیم 2 به تهیه کنندگی مهرام مهام که یکی از گزینه های رمضانی شبکه سه سیماست، روز جمعه - 21 فروردین ماه - در منطقه سوهانک تهران کلید خورد.
 
الناز حبیبی و جواد عزتی
تمام بازیگرانی که پیش از این در مجموعه دردسرهای عظیم حضور داشتند در این مجموعه نیز حضور دارند.
مجموعه دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد برای ایام رمضان ساخته می شود و در طول چند روزی که مجموعه کلید خورده است اکثر بازیگران به جز مهدی هاشمی مقابل دوربین رفته اند.
از تفاوت هایی که در سری جدید این مجموعه مشهود است تغییر لوکیشنی است که کاراکترهای این مجموعه پیش از این در آن زندگی می کردند. ادامه این سریال قرار است در لوکیشن جدید باشد.
برزو نیک نژاد کارگردانی این اثر را عهده دار است و علیرضا کاظمی پور و امیر عربی نیز در حال نگارش متن دردسرهای عظیم هستند.
در سری اول این سریال بازیگرانی چون:مهدی هاشمی، الناز حبیبی، جواد عزتی، شهین تسلیمی، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، امیر غفارمنش، اشکان اشتیاق و ... نقش آفرینی کردند. 

بازیگران جدید سریال دردسرهای عظیم 2

بازیگران جدید سریال دردسرهای عظیم 2
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 225
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 156 69
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف