نمناک ورزشفوتبال عکس جشن تولد محسن مسلمان دردسری برای بازیکنان پرسپولیس
بازیکنان پرسپولیس ، محسن مسلمان
در پی انتشار عکس تولد محسن مسلمان که بازیکنان پرسپولیس هم در آن حضور دارند و شرکت نکردن آنها در مراسم ترحیم همایون بهزادی حواشی جدیدی برای این بازیکنان به وجود آمده است.
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1394

عکسی که بازیکنان پرسپولیس را به حاشیه می برد

گویا حاشیه دست از سر پرسپولیس و بازیکنانش بر نمی دارد، پس از حاشیه های فراوان در مورد سوشا مکانی این بار نوبت به جمعی از بازیکنان پرسپولیس رسیده است که در روز مراسم ترحیم همایون بهزادی شرکت نکردند و در مراسم جشن تولد محسن مسلمان حضور یافتند. 

عکسی که بازیکنان پرسپولیس را به حاشیه می برد

به نظر می رسد جنجال جدیدی برای پرسپولیسی ها در راه است تا آنها را به حاشیه ببرد.

عکسی که روز پنجشنبه توسط مهرداد میناوند ، پیشکسوت پرسپولیس که این روزها در تمام بحث ها شرکت کرده و پشتیبان بازیکنان پرسپولیس است، منتشر شد که شائبه های زیادی را آفرید. این عکس از تولد محسن مسلمان ، بازیکن ریز نقش پرسپولیس در یک مهمانی بود که سایر بازیکنان نیز در آن حضور داشتند.

این در حالی است که یک روز قبل بر خلاف انتظار در مراسم ترحیم همایون بهزادی غیبت داشتند و از این بابت انتقادات زیادی از آنها شد. حالا اینکه آنها مراسم ترحیم را رها کرده و به جشن تولد رفته اند، دست مایه انتقادات زیادی شده که ممکن است حواشی جدیدی را هم ایجاد کند.

عکسی که برای بازیکنان پرسپولیس دردسر شد

عکس جشن تولد محسن مسلمان دردسری برای بازیکنان پرسپولیس

عکس جشن تولد محسن مسلمان دردسری برای بازیکنان پرسپولیس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 26
برگرفته از سایت کاپ -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 21 5
نظر کاربران
NASRIN

NASRIN

ان شالله ک 120 ساله بشی عزیزم

پاسخ دادن 3 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف