دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون دردسر ماه عسل زوج 80 ساله + عکس
دردسر ماه عسل ، جالب ترین های جهان
زوج سالمند که برای کامل شدن زندگی رومانتیک خود تصمیم به سفر گرفتند از این تصمیم منصرف شدند ، یک دردسر ماه عسل زن و شوهر 80 ساله را شروع نشده پایان داد.
بازدید : 2,902 نفر

دردسر ماه عسل زوج 80 ساله

زوج عاشقی که در سن 80 سالگی تازه با هم ازدواج کرده اند برای رفتن به ماه عسل آماده شده بودند که یک اتفاق همه چیز را خراب کرد و خاطره ی بدی برای انها ساخت ، زن و شوهر 80 ساله 13 ساعت در هواپیما گرفتار شدند و هرگز نتوانستند از کشورشان به مقصد مورد نظر پرواز کنند.

Newlyweds in their 80s had dream honeymoon ruined when they got stuck on a plane for 13 hours — and never left the UK

دردسر ماه عسل

دردسر ماه عسل زوج 80 ساله 

ماجرای دردسر ماه عسل زوج سالمند

"جئوف" 84 ساله و "شیلا" 80 ساله که برای ماه عسل مقصد پرتغال را انتخاب کرده بودند بعد از ساعت ها پرواز با هواپیما به کشور خود بازگشتند.

بادهای شدید و طوفان اجازه فرود هواپیما را نداد برای همین انها مجبور شدن به یکی از نزدیک ترین فرودگاه های نزدیک بازگردند و داخل هواپیما منتظر بنشینند تا اجازه پرواز مجدد و البته فرود در فرودگاه مقصد صادر شود اما این امکان فراهم نشد.

ساعتی بعد پرواز دیگری برای مسافرت آنها پیشنهاد شد که بازهم ناموفق به فرودگاه مبدا بازگشت.درنهایت بعد از 13 ساعت دوری از خانه و پرواز و سپری شدن زمان زیادی در هواپیما زوج سالمند به کشور خود بازگشتند.

دردسر ماه عسل

عکس زوج 80 ساله و دردسر ماه عسل ناموفقشان

دردسر ماه عسل زوج 80 ساله + عکس

منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف