نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها با داروی آرتروز بیماری روده را درمان کنید!
درمان بیماری روده ، داروی آرتروز
تحقیقات محققان نشان میدهد که داروی آرتروز به طرز شگفت آوری برای درمان بیماری روده ای کرون موثر بوده و به بهبود آن ها کمک میکند.

درمان بیماری روده ای کرون

نتایج مطالعه محققان دانشگاه کالیفرنیا آشکار ساخته است که داروی آرتروز به درمان بیماری متوسط تا حاد التهاب روده موسوم به بیماری کرون کمک کرده است.

بیماری کرون یکی از بیماریهای التهابی روده است که با التهاب دیواره روده مشخص می شود.این بیماری بیشتر قسمت انتهایی روده باریک (ایلئوم) و قسمت ابتدایی روده بزرگ را تحت تاثیر قرار می دهد

بیماری کرون بک بیماری مزمن است که قسمت های گوناگون دستگاه گوارش از دهان گرفته تا مقعد را می تواند تحت تاثیر قرار دهد.

در مطالعه تصادفی محققان مشخص شد بیماران دریافت کننده آنتی بادی موسوم به ustekinumab بعد از گذشت 6 هفته بیماری روده ای کرون شان بهبود یافت.

درمان بیماری روده

درمان بیماری روده کشف شد

محققان همچنین دریافتند به بیماران مبتلا به روده التهابی هم که هر 8 تا 12 هفته ustekinumab تزریق شده بود، از بیماری بهبود یافته بودند.

ویلیام سندبورن، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید:«درصد بالای از بیماران این مطالعه که به درمان های قراردادی واکنش نشان نداده بودند بعد از دریافت تنها یک دوز از ustekinumab بهبود یافتند.

درمان بیماری روده

علائم بیماری روده التهابی

به گفته محققان، در حال حاضر هیچ درمان استانداردی برای بیماران مبتلا به بیماری روده التهابی وجود ندارد. افراد مبتلا به این بیماری روزانه بالغ بر 20 بار به توالت رفته و درد شکمی، زخم روده و کاهش اشتها را تجربه می کنند.

با داروی آرتروز بیماری روده را درمان کنید!

با داروی آرتروز بیماری روده را درمان کنید!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف