درمان بیماری پوستی نرگس رسولی

درمان بیماری شدید پوستی نرگس رسولی در منزل + تصاویر

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1394کد مطلب : 16549زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرگس رسولی کودک شش ساله ای که از بیماری شدید پوستی در بجنورد رنج می برد با عزیمت پزشکان خیر به منزلش تحت درمان قرار گرفت.

نرگس رسولی که دختری 6 ساله و اهل بجنورد است از 6 ماهگی به یک نو بیماری پوستی مبتلا شد که بدنش مدام در حال خارش و ریختن پوست است.وی که در کنار پدر و مادر و برادرش در حاشیه بجنورد در استان خراسان شمالی زندگی می کند با مشکلات مادی زیادی روبرو است.نرگس مدام باید گوشت خورده و بدنش با کرم دست سازی ماساژ داده شود تا چرب شده و پوست های اضافه بریزد.این درحالی است که پدر وی کارگری بیش نبوده و در خانه ای کلنگی زندگی می کنند که بوی خاک و موریانه ها برای او بسیار مضر است.

با انتشار تصاویر نرگس رسولی در رسانه های مجازی ،مردم خیر و مهربان از سراسر ایران و خارج از کشور با ارسال کمکهای نقدی و همراهی پزشکی،باعث آغاز درمان شدند.

دکتر سید ناصر عمادی متخصص پوست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با عزیمت به منزل وی در بجنورد به مداوا و درمان نرگس پرداخت.

نرگس رسولی

نرگس رسولی

نرگس رسولی

نرگس بدنش همیشه داغ است و تب دارد ولی با این حال احساس سرما می کند و مدام باید در کنار بخاری باشد یا لباس های زیادی بپوشد. روزی سه بار باید کرم دست سازی به بدن او مالیده شود تا بدنش چرب باشد و پوست های اضافه بریزد. پوست ها به محض ریختن دوباره شکل می گیرند و خارش تن نرگس بیشتر می شود. پدر و مادرش می گویند مدام در حال خاراندن بدن دخترشان هستند. هیچ کدام از بچه های همسایه با نرگس بازی نمی کنند تنها دلخوشی نرگس عروسک و برادرش است و آرزوی او این است که دیگر بدنش نخارد. 

نرگس رسولی

نرگس رسولی

نرگس رسولی

 

درمان بیماری شدید پوستی نرگس رسولی در منزل + تصاویر

4.970
این مطلب مفید بود ؟691
برگرفته از مهر-/ف
نظرات
وبگردی