نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی درمان زگیل تناسلی با سریعترین روش ممکن +تصاویر
درمان زگیل تناسلی ، داروهای درمان زگیل تناسلی
خطرات و عوارض جدی زگیل تناسلی در مردان و زنان حساسیت درمان را افزایش می دهد به همین علت آشنایی با روش های درمان گیاهی و دارویی یا جراحی نیاز جدی است.

معرفی تمام راههای درمان زگیل تناسلی در زنان و مردان

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی (GENITAL WARTS) آن کوندیلوما آکومیناتا نیز می گویند توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود.این ویروس از طریق تماس مستقیم پوست به پوست منتشر میشود. بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 30 نوع آن می تواند ناحیه تناسلی را آلوده کند. این ویروس از طریق تماس مستقیم جنسی پخش می شود. البته در بیشتر موارد، سیستم ایمنی فرد آلوده این ویروس را می کشد و فرد علائم و نشانه های عفونت را پیدا نمی کند. زگیل تناسلی یا HPV مسری ترین و سخت ترین نوع زگیل از لحاظ خوب شدن است و بدلیل مسری بودن، یک بیماری مشترک بین زوجین است بنابراین مانند آتش سوزی سریعا در حال گسترش است،ولی با رعایت بهداشت فردی و استفاده از روش های درمانی تجویز شده توسط پزشک متخصص به راحتی می توان آن را درمان کرد.

درمان زگیل تناسلی 

همه چیز درمورد زگیل تناسلی و درمان آن 

 

نشانه های زگیل تناسلی در زنان و مردان :

نشانه ها و شکل ظاهری زگیل تناسلی در زنان و مردان تقریبا مشابه است که شامل :

خونریزی با نزدیکی جنسی

تورم کوچک خاکستری رنگ در ناحیه تناسلی

احساس خارش و یا ناراحتی در ناحیه تناسلی

تعداد فراوانی زگیل در کنار هم که حالت گل کلمی پیدا کرده اند

درمان زگیل تناسلی

نشانه ها و علائم زگیل تناسلی 

عوارض بیماری زگیل تناسلی

سرطان بدترین عارضه زگیل تناسلی است :سرطان دهانه رحم (سرویکس) به طور مشخصی وابسته به ویروس HPV می باشد.

انواع خاصی از این ویروس همچنین قادر به ایجاد سرطان فرج (ولو)، مقعد و آلت تناسلی مرد می باشند. عفونت با این ویروس همیشه منجر به سرطان نمی شود. دارا بودن نوع پر خطر ویروس و نیز سیستم ایمنی فرد مبتلا نقش مهمی در ایجاد سرطان بازی می کنند به همین علت درمان زگیل تناسلی که البته بازهم تاکیید می شود بعد از معاینه یک پزشک متخصص صورت گیرد باید جدی و درست اجرا شود. 

راههای درمان زگیل تناسلی زنان و مردان 

راههای درمان دو دسته است :درمان های خانگی یا همان گیاهی و درمان دارویی یا جراحی که هر دو روش نتیجه بخش و موثر بوده اند . گفتنی است که استفاده از روش های درمانی به نسبت شدت و گستردگی زگیل تناسلی به سمت روش های قوی تر خواهد رفت. 

درمان های گیاهی و خانگی زگیل تناسلی با توصیه های طب سنتی

برخی از افراد به طور کل مایلند با روش های خانگی و طب سنتی مشکل خود را حل کنند که برای رفع زگیل تناسلی روش های گیاهی و خانگی متعددی پیشنهاد می شود.

استفاده از روغن گرچک برای رفع زگیل تناسلی

روغن کرچک جزو داروهای ضد زگیل تناسلی است ، برای تحمل بوی بد این روغن میتوان آن را با روغن نعناع مخلوط کرده و روزی 3 مرتبه از آن  استفاده نمود. استفاده از این روش برای کودکان ممنوع است.

استفاده از چسب نواری برای درمان خانگی زگیل تناسلی

این روش در سال 2007 و برای اولین بار در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت، یکی از بهترین روشها که تا 20 درصد در از بین بردن زگیل تناسلی موثر می باشد.چسباندن چسب روی ناحیه مبتلا به مدت 6 روز و ادامه درمان تا حذف کامل زگیل ها. چسباندن چسب در این روش حکم سمباده را دارد.

تخم گیاه کرچک زگیل تناسلی را کاهش می دهد 

 تخم گیاه کرچک آغشته به عسل از دیگر موارد درمان کننده زگیل است. این تخم رویه ای چوب مانند دارد و باید شکسته شود تا بتوان از ماده چرب داخل آن استفاده کرد. از ترکیب این ماده با عسل، پمادی به دست می آید که باید روی زگیل مالیده شود .

معجزه سرکه سیب برای درمان زگیل تناسلی 

شستن ناحیه مبتلا به زگیل با استفاده از سرکه سیب به مدت 2 الی 3 هفته و هر روز. این روش بسیار دردناک می باشد. ترب کوبیده شده مخلوط با سرکه هم می تواند موثر باشد. سیر، پیاز و پیاز دشتی له شده نیز همگی در رفع زگیل تاثیر گذارند فقط ممکن است باعث حساسیت، قرمزی و سوزش پوست اطراف زگیل شوند پس برای افرادی که پوست حساس دارند توصیه نمی شود.

استفاده از سیر و ویتامین E برای رفع زگیل تناسلی

مالیدن روغن ویتامین E روی ناحیه مبتلا به زگیل و سپس گذاشتن سیر له شده هر 48 ساعت یکبار تا رفع دائم زگیل ها

روغن پونه کوهی برای درمان زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی

نسخه های طب سنتی برای درمان زگیل تناسلی

 روغن پونه کوهی که از خانواده نعنا است یک درمان طبیعی برای ویروس HPV و همچنین کاهش تاثیر زگیل است. این یک درمان مقرون به صرفه است. قبل از استفاده برای کاهش سوزش روغن را کمی رقیق باید کرد.

درمان زگیل تناسلی با زردچوبه

زردچوبه خالص، کورکومین یک انتی اکسیدان است که روی ویروس HPV با محافظت از سلول های DNA تاثر میگذارد. همچنین تاثیر بسیار بزرگی روی انواع مختلف سرطان های رحم دارد.

روغن درخت چای داروی رفع زگیل تناسلی است

روغن درخت چای یک درمان طبیعی برای ویروس HPV است که خاصیت ضد ویروسی و ضد میکروبی به منظور کاهش فوق العاده زگیل است. این یک ماده ضد عفونی کننده داخلی و موضعی است که باعث افزایش سطح ایمنی بدن میشود.

 

راه و روش های درمان دارویی و جراحی زگیل تناسلی :

به طور کلی خلاصه روش های تجویز شده شامل استفاده از محلول یا ژل podofilox 0.5%، کرم imiquimod 5%، یا پماد sinecatechins 15% می باشد. البته به دلیل عوارض هر کدام و طولانی بودن مدت درمان کمتر توصیه می شود و همچنین به دلیل عوارض این داروها ، مصرف خودسرانه برای درمان زگیل تناسلی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

درمان هایی که توسط پزشک متخصص انجام می شود شامل استفاده از نیتروژت مایع، الکترو کوتر، لیزر، رزین پودوفیلین 10% تا 25%، تری کلرو استیک اسید (TCA) یا بیکلرو استیک اسید (BCA) 80% تا 90% یا برداشت به روش جراحی می باشد که همگی بایستی بعد از معاینه توسط پزشک به تناسب شدت و گستردگی زگیل در ناحیه تناسلی تجویز شوند و مصرف خودسرانه این نسخه ها عوارض جدی به همراه خواهد داشت.

درمان زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی زنان و مردان در طب مدرن

 

درمان زگیل تناسلی با فریز با نیتروژن مایع (کرایوتراپی):

یکی از بهترین روشهای درمانی زگیل تناسلی است.

الکترو کوتریزاسیون روشی برای رفع زگیل تناسلی:

روش دیگری در درمان زگیل تناسلی است که اشکال آن دردناک بودن آن است

درمورد کرایوتراپی روش درمان زگیل تناسلی

امروزه به دلایل زیر بهترین و آسانترین و کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش حذف زگیل تناسلی می باشد:

در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

اعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

نیاز به تکرار درمانی نیست.

از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه کرایو به عنوان خط اول درمانی زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد .

 

بهترین، سریعترین و اثربخش ترین درمان زگیل تناسلی لیزر می باشد

درمان زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی با لیزر

 لیزردرمانی دی اکسید کربن فرآیندی است که در آن پرتوهای فروسرخ مستقیماً به طور متمرکز به سوی آسیب های زگیلی هدف گیری می شود. بافت آسیب دیده، لیزر را جذب و به انرژی گرمایی تبدیل می کند و به این وسیله ناحیه ی مورد نظر را تبخیر می نماید .فایده ی بالقوه ی این روش درمانی آن است که قابلیت نفوذ لیزر در عمق، امکان تهاجم کامل تری را به ویروس فراهم می کند و موجب شده تا لیزردرمانی، روش مورد انتخاب برای درمان افراد دارای ضعف ایمنی باشد. طبق مطالعه ای که در دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شده است میزان پاکسازی زگیل تناسلی توسط لیزر CO2 حدود دو برابر موثر تر از کرایوتراپی در درمان زگیل تناسلی است میزان عود زگیل تناسلی در افرادی که لیزر می کنند کمتر از کسانی است که که کرایو می کنند. به عبارت ساده تر خیلی اوقات برای پاکسازی یک زگیل نیاز به دو یا تعداد بیشتری جلسات کرایوتراپی است و گاهی اصلا پاسخگو نبوده و نیاز به تغییر روش درمان هست در حالی که در درمان با لیزر در همان جلسه اول زگیل از بین خواهد رفت و عود نخواهد کرد. 

اقدامات لازم برای بهبودی سریع زگیل تناسلی

برای درمان سریع و رفع اثرات زگیل تناسلی در دوره درمان فرد بایستی نکاتی را رعایت کند که شامل: 

خودداری از خارش

 زگیل تناسلی خارش دارد سعی کنید از خاراندن ناحیه مبتلا جدا خودداری کنید چرا که باعث ترکیدن زگیل ها و خونریزی آنها می شود و این امر باعث رشد سریعتر و گسترش بیماری می باشد. برای تسکین خارش از حمام جو دوسر، حمام آب و نمک، کمپرس یخ استفاده کنید.

استفاده از کاندوم در رابطه جنسی:

این یکی از نکاتی است که برای جلوگیری از انتشار و انتقال ویروس به زوجین توصیه می شود.

کاهش رطوبت

یک محیط مرطوب، محیطی مساعد برای رشد باکتری هاست. برای خشک کردن می توان از یک حوله تمیز و یا سشوار استفاده کرد، چرا که در یک محیط خشک زخم با سرعت بیشتری التیام می باد. البته سشوار را روی حرارت پایین تنظیم کنید. 

تغذیه سالم برای رفع زگیل تناسلی

استفاده از میوه ها و سبزیجات و غذاهای سالم سرشار از انواع ویتامین ها، کلسیم و پروتیین برای تقویت قوای بدنی و مبارزه با بیماری 

درمان تحت نظر پزشک متخصص برای رفع تبخال و زگیل تناسلی

بهترین راه مطلق برای درمان زگیل تناسلی مراجعه به یک متخصص زبده است، زیرا ثابت شده ترین و موثرترین روش هم به لحاظ ذهنی و هم به لحاظ عاطفی است. مراجعه به پزشک قبل از هر اقدامی توصیه می شود زیرا حتی زمانی که شما هیچ زگیل تناسلی را مشاهده نمی کنید تا زمانی که پزشک شما تایید ننماید هیچ تضمینی برای اینکه ویروس به طور کامل از بین رفته وجود ندارد.

درمان زگیل تناسلی , تمام راههای درمان تبخال تناسلی

درمان زگیل تناسلی با سریعترین روش ممکن +تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 302
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 288 14
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

انجیر سبز که هنوز کامل نرسیده وقتی از درخت کنده میشه یه شیر ته دم انجیر ازش بیرون میزنه که بهترین ماده برا از بین بردن انواع زگیل میباشد

پاسخ دادن 31 16
محمود

محمود

با این روش زیگیل از حالت اول بعد از از بین رفتن دوباره نمایان شده و بزرگتر میشود

پاسخ دادن 11 9
نگین

نگین

یک هفته ناحیه را با پنبه آغشته ب سرکه ی سیب شب تا صبح ببندید.من داشتم .کامل رفع شد

پاسخ دادن 31 11
Raha

Raha

سركه سيب راه مناسبيه براي زگيل هايي كه مدت كوتاهيه بوجود امدن، سريع خشك ميشن سياه ميشن و از بين ميرن، اما محلول پزشكي پودوفيلين هم تجويز ميشه كه سخته پيدا كردنش،

پاسخ دادن 8 1
مریم

مریم

واقعا سرکه سیب جواب میده من در سه روز جواب گرفتم دارچین رو با سرکه رو پنبه اغشته کنید و شب تا صبح روزگیل بزارید حتما سیاه میشه و از بین میره

پاسخ دادن 13 5
mary

mary

گذاشتن سیر ھم روی زگیل ھا جواب میدہ ولی باید فقط روی زخم قرار بگیرہ چون میسوزونہ پوست رو

پاسخ دادن 5 0
فرهنگ

فرهنگ

سلام خدمت دوستان سرکه سیب خیلی خوبه ولی ولی روش مصرف خیلی مهمه

پاسخ دادن 30 12
Fatemeh

Fatemeh

سلام عزیزان من باردار هستم قبل از بارداریم من زیگیل داشتم ولی نمیدونستم ک چیه خیلی ریز بود الان بزرگ میشه کم کم نمیتونمم لیزر کنم میشه راهنماییم کنید ک رفع بشه ممنونتون میشم .

پاسخ دادن 12 9
كريمي

كريمي

ليزر نكن عزيزم برو كرايو كن .ايشالاااااا ك زود زود أربين بره

پاسخ دادن 3 2
eli

eli

منم زیگل تناسلی زدم و واقعا خیلی ذهنم درگیره که تبدیل به سرطان نشه .دکتر بهم سفالکسین و قرص لوراتادین داد و یه جلسه فریز کردم و بازم باید برم و متاسفانه از همسرم گرفتم و اصلا نمیدونم اون قرصا هیچ تاثییری داره یا نه .

پاسخ دادن 5 2
علی

علی

. .:
بنام خدا
سلام دوستان اصلا نگران نباشید درمان کاملش رو الان میگم فقط تروخدا اگه واسه شما هم اثر کرد دستور درمانش رو جاهای دیگه هم نشر بدید :
درمانش خیلی راحته تقریبا 99% قطعیه فقط باید هرچی سریعتر اقدام کنید ، روزی چهار،پنج بار اینکارو کنید که یه تیکه یخ بزارید توی یه نایلون فریزر( که استریل باشه) بعد تا اونجا که میتونید فشارش بدید روی زگیل هاتون تا 40،50 ثانیه بعدش سریع تا هنوز پوستتون سرده روش پماد آسایکلوییر( خیلی ارزونه از داروخونه بدون نسخه هم میتونید بگیرید ) بزنید پماد رو روش زیاد و کامل بزنید ، بعد یخ رو با نایلون فریزش بندازید دور ... تا 10 روز اینکارو انجام بدید و این مدت هر بار که رفتید حموم رو موضع پودر نوره ( همون واجبی) بزنید تا زودتر خوب شه ، معمولا بین 7 تا نهایتا 14 روز میرن .

برای عزیزانی که این مشکل رو در دهان یا گلو دارن باید هر روز روزی چهار، پنج بار یه در بطری سرکه سیب رو بریزن تو یه استکان آب و قر قره کنن و چند دقیقه تو دهن نگه دارن تا دو هفته و بهتره که علاوه بر قرقره روزی یه قاشق هم بریزن تو یه لیوان آب و بخورن که کاملا از مجرا پاک شه به مدت دو هفته .


در پناه حق سلامت باشید .
یا علی.

پاسخ دادن 16 6
شراره

شراره

سلام من متخصص زنان رفتم از فاصله دور نگاه کرد گفتش که زگیل باید متخصص پوست بری میخواستم حالت جوش مانند که درد میکنه من نگران اینم که کلا اون از بین میره یا نه تمام اعصابم بهم ریخته جاش از بین میره؟ بعد اینکه راجب نزدیکی اگه داشته باشم همسرم ممکنه بگیر چیکار باید کنم راهنمایی کنین ممنون میشم

پاسخ دادن 17 10
جواد

جواد

سلام نگران نباش.بامحلول ضدمیخچه روزی دوبار روش بزن.بعدپنج روزسیاه میشه میفته .

پاسخ دادن 5 3
زهرا

زهرا

منظورتون همون سالیسیلک هست

پاسخ دادن 0 0
كريمي

كريمي

عزيزم همسرت اگر زير٣٠سال هست بايد بره واكسن بزنه

پاسخ دادن 2 0
ﻭﺣﻴﺪ

ﻭﺣﻴﺪ

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎﺭ ﻟﻴﺰﺭ ﻛﺮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺮﻓﺘﻪ و ﻣﺮﺗﺐ ﺑﺮﻣﻴﮕﺮﺩﻩ و ﺑﺎﺯ ﻣﻴﺮﻡ ﻟﻴﺰﺭ . ﻓﻘﻄ ﻣﻮاﻇﺐ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﺑﺎ ﮊﻳﻠﺖ اﺻﻼﺡ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﻣﺤﻴﻄ ﺯﮔﻴﻠﻲ ﺭﻭ ﺑﺎ ﭘﻮﺩﺭ ﻣﻮﺑﺮ ﻳﺎ ﻭاﺟﺒﻲ ﻣﻮﻫﺎﺭﻭ ﺑﺰﻧﻴﺪ . ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺩﺭﮔﻴﺮﻡ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ .

پاسخ دادن 5 5
بهار

بهار

درمان قطعی و همیشگی زگیل تناسلی و ویروس اچ پی وی:
به مدت 21 یا 27 روز به طور کامل از فرآورده های حیوانی شامل گوشت تخم مرغ، همه ی محصولات لبنی شامل شیر، ماست،کشک،خامه و... هر فرآورده حیوانی دیگری و همچنین شکر اجتناب کنید و هر (روزی دوبار ) یک حبه سیر را اندازه یک عدس خرد کنید و بدون جویدن فرو دهید و روی اون یک لیوان شربت آبلیمو با لیمو ترش تازه و عسل و آب میل کنید میتونید به شربت زعفران و گلاب هم به دلخواه اضافه کنید ، تاکید میکنم که حتما لیموترش تازه استفاده کنید و سعی کنید عسل مرغوب باشد ، از عسل های داخل سوپر مارکت خریداری نکنید و سعی کنید از عطار معتبر بخرید، همچنین دم کرده مخلوط بابونه و آویشن و گل ختمی به همراه نبات را روزی یک یا دوبار میل کنید،
دقت کنید که مصرف نبات مجاز است
یک عدد قرص ایمونس بعد از ناهار مصرف شود
و دوری از استرس
در طب نوین بیماری اچ پی وی غیر قابل درمان
اما در طب اسلامی درمان داره
موفق باشید

پاسخ دادن 7 7
فائزه

فائزه

من داشتم با با بدبختی ازربین رفتن الان باز همون جای قبلی داره درمیاد خواهشا با ژیلیت اصلاح نکنید و مرتب لباس زیرتونو عوض کنید بعد دیتشوی خودتونو خشک کنید

پاسخ دادن 2 0
اخرين سرباز

اخرين سرباز

سلام دوستان، من زگيل مقعدي داشتم كه ٣ ٤ روزه با سركه سيب از بين رفت شب تا صبح ميزاشتم بمونه درد داشت ولي ازرش رو داشت الان كاملا مثل حالت اولش شده فقط خارش داره بعضي وقتا ، و اينكه هر روز با غذام سير و پياز ميخورم

پاسخ دادن 2 3
ااا

ااا

چطوري استفاده كردي؟

پاسخ دادن 9 3
نسرین

نسرین

سلام منم زیگیل تناسلی دارم ولی خوب خارش یا درد ندارم اصلا

پاسخ دادن 14 15
خر

خر

من زگيل توي قسمتاي داخلي نزديك به واژنم دارم خيلي ريزه چطوري از سركه سيب استفاده كنم؟چون دخترم سركه سيب ضرر نداره؟

پاسخ دادن 27 12
احمد

احمد

سلام دوستان. بنده یه بار فریز کردم...همون کرایو با گاز نیتروژن ولی دوباره رشد کردن.....نمیدونم راه قطعی داره یا نه؟

پاسخ دادن 3 0
مهدی

مهدی

Salam dostan man chand sale mobtala be zegil shodam faghat mikham bedonam aya mikrobesh khob shodani hast ya na?

پاسخ دادن 3 3
کاکاوند

کاکاوند

سلام به همه هم وطنان گرامی یک راه ساده ودرمان قطعی زگیل چه روی دست یا پا یا مقعد ویا هرجای بدن باشه اینه که مقداری دانه جو ( غلات) را توی زمین بکارید اکه اب هم بهش بخوره خیلی بهتر یا بهش آب بدید با رشد دانه های جو زگیلها خود به خود محوه میشن ما برای چند نفر از اعضای خانواده وآشناها انجام دادیم وجواب گرفتیم ولی فقط به هیچ کس نگید که دانه جو را توی زمین کاشتیدضمن هم برای پسرم زگیل مقعدی داشت انجام دادم کامل خوب شد دکترهای زیادی رفتم جواب نداد برای برادر وخواهرم روی دست وشکمشون بود انجام دادیم جواب گرفتیم انشالله شما هم جواب بگیرید البته ما بدون اطلاع افراد مریض اینکارهارو انجام دادیم

پاسخ دادن 14 10
m300

m300

سرکه سیب معجزه میکنه، امتحان کنید، شب تا صبح اثرخودش رو رو نشون میده همون شب اول، روزی دوسه بار با پنبه، سرکه سیب رو بمالید به زگیلها، یک هفته تا ۱۰ روز کلا ازبین میبره.باور کنید اولی روز که صبح از خواب بیدار میشید تفاوت رو میبینید که چقد کم شده یا ازبین رفته.

پاسخ دادن 6 1
پری

پری

واقعا واقعا واقعا سرکه سیب معجزه میکنه.

پاسخ دادن 7 1
س

س

من از پارسال مبتلا به زگیل تناسلی شدم امسال متوجه شدم ک اینها را میگن زگیل الان شش ماهه می رم کرایوتراپی ولی دوباره رشد میکنه .

پاسخ دادن 6 8
طاها

طاها

سلام من روی آلت تناسلیم دراومده فکر میکنم وقتی فشارش میدم درد میگیره خیلی ناراحتم و خیلی نگران چیکار باید بکنم که از بین بره البته روی انگشت کوچک دست هم ر اومده من برای هر بار کاریو تراپی باید کلی هزینه بدم واقعا راهی داره که خیال ما را راحت کنه لطفا بفرمایید

پاسخ دادن 1 0
حسین

حسین

بهترین راهش لیزر عزیزان ... در تعدادی از نفرات ممکن دفعه دوم هم یه مقدار بزنه ولی باید لباس زیر حتما عوض کنید ... مطمعن باشید حله جای نگرانی هم نداره این بیماری البته اگه در حال درمانش باشید

پاسخ دادن 0 0
لیناll

لیناll

سلام دوستان خوبی نگران نباشیدبخداسرکه سیب بادارچین معجزه میکنه من زگیل مقعدی داشتم دورمقعدم زگیل داشت سه شب موقعه خواب اون ناحیه راباآب وصابون میشستم خشک میکردم بعدپنبه راباسرکه سیب آغشته میکردم دارچین هم روش می پاشیدم بعدمیذاشتم رومقعدم چسب هم روش نمیزدم شب اول زیادسوزش نداشت تاصبح روش بود صبح پنبه رودورمینداختم دوباره تمیزمیشستم بعدشب دوم وسوم بازهمون کارومیکردم تاصبح روش میزاشتم پنبه رواماشب دوم وسوم خیلی سوزش داشتم اماتحمل کردم واقعاارزششوداشت بخدابعدازسه شب زگیلام پاک شدن اصلاسرکه وسیب ودارچین معجزه میکنه بخدا نترسید

پاسخ دادن 1 0
الی

الی

ممنون از راهنماییی دوستان من یه بار فریز کردم ولی بعد یه ماه باز در اومد .سرکه سیب رودو شب استفاده کردم نتیجه داد. سوزش و درد داره ولی خوب می ارزه باید دقت کنید ک زیاد استفاده نشه چون کلا پوست رو زخم میکنه

پاسخ دادن 0 0
....

....

سلام منم زیگیل داشتم بعد ازدواجم پیداش شد نه من نه شوهرم از قبل نداشتیم ، من بالای واژنم زیگیل داشتم که بخاطر خیلی میترسیدم بزرگم بود ۱ بار رفتم فیریز کردم کامل خوب شد ، بعد شوهرم زیگیل در آورد زیگیلای ریز ، چند بار کرایو تراپی رفت ولی روش تاثیر چندانی نداشت ، سرکه ی سیب و دارچین، محلول قوی زیگیل و... همه چی گذاشت ولی باز در میاد ، منم دوباره دهنه ی واژنم یدونه در اومده ، خیلی ناراحتم برای دوتامون ،همه ی راهارو امتحان کردیم ، جوونامون دارن با این درد از بین میرن ، راستی من یه بار زالو ام گذاشتم فکر میکنم زیگیل اولیم بخاطر زالو از بین رفته ، شوهرم یک بار باید امتحان کنه ببینیم رو اونم تاثیر داره یا نه ، دوستان تا جایی که میتونین باهاش بجنگین تسلیم نشید

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف