نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها پیشگیری از سرطان با روش های طبیعی
درمان سرطان ، مبارزه با سرطان
کارشناسان به افراد مبتلا به گونه های مختلف سرطان توصیه می کنند در کنار درمان های دارویی از ورزش به ویژه کوهنوردی و رفتن به مناطق مرتفع برای کمک به بدن خود برای مبارزه با سرطان استفاده کنند.

کشف جدید و فوق العاده درمورد درمان سرطان

بسیاری از مبتلایان به سرطان تنها به فکر انجام درمان های گران قیمت هستند درصورتی که در کنار درمان های رایج پزشکی برخی دگرگونی ها در زندگی شخصی می تواند سلامت فرد را به سرعت باز گرداند.
کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند رفتن به ارتفاعات و تنفس در هوای پاک با میزان بالای تراکم اکسیژن برای سلامت بدن و درمان مبتلایان به سرطان بسیار مفید است.

بر این اساس رفتن به نوک قله ها، کوه و دشت های مرتفع سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و تشکیل گلبول های سفید خونی (تی شکل) به میزان زیاد برای نابودی تومور های سرطانی می شود.

با استفاده از این کشف دانشمندان در نظر دارند با آموزش تکنیک های کوه نوردی و رفتن به ارتفاع، شانس امید به زندگی و درمان سرطان را در مبتلایان افزایش دهند.

درمان سرطان

درمان طبیعی سرطان

گلبول های سفید (تی شکل) توسط سیستم ایمنی بدن تولید می شوند و کار اصلی آنها هدف قرار دادن و تخریب سلول های سرطانی است، اما همیشه آن ها موفق نیستند که سبب شکل گیری سرطان دربدن می شود.

به تازگی نسل جدیدی از درمان سرطان نیز در دنیا مطرح شده و آن قرار دادن بیمار در محفظه حاوی مقادیر فشرده شده و زیاد گاز اکسیژن است که عملکردی مشابه رفتن به کوه و ارتفاع ها دارد و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و تشکیل گلبول های سفید تی شکل می شود.

کارشناسان به افراد مبتلا به گونه های مختلف سرطان توصیه می کنند در کنار درمان های دارویی و به جای افسردگی و ناامیدی از ورزش به ویژه کوهنوردی و رفتن به مناطق مرتفع برای کمک به بدن خود برای مبارزه با سرطان استفاده کنند.

پیشگیری از سرطان با روش های طبیعی

پیشگیری از سرطان با روش های طبیعی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف