نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی درمان نازایی و ناباروری زنان با انگل!!
درمان نازایی ، درمان ناباروری و نازایی
دانشمندان و متخصصان ناباروری و نازایی در تازه ترین بافته های خود در رابطه با راههای درمان نازایی و ناباروری در زنان به نتیجه ای باورنکردنی از اثر کرم انگلی در این راستا دست یافتند.
بازدید : 7,738 نفر

کشف راه جدید درمان نازایی و افزایش باروری زنان

دیلی میل در مقاله ای در رابطه با روش جدید درمان نازایی و ناباروری زنان نتایج جالبی را از تحقیقات گروهی از متخصصان زنان و زایمان در بولیوی منتشر کرد.

درمان نازایی و ناباروری زنان با کرم انگلی!!

کمی عجیب است که کرم انگلی که تا کنون همیشه به عنوان عامل بماری ها شناخته می شده ، این روزها راهی برای درمان ناباروری و نازایی زنان معرفی می شود.

کرم انگلی

تاثیر فوق العاده کرم انگلی در درمان نازایی زنان

جدیدترین راه درمان نازایی و ناباروری زنان 

جدیدترین مطالعات در زمینه بارداری و درمان نابروری زنان نتایج جالبی را به همراه داشته است.

عفونت موجود در کرم های انگلی قدرت باروری زنان را افزایش می دهد. این گونه کرم ها با تقویت سیستم ایمنی بدن زنان ، قدرت باروری انان را بالا می برد به طوری که زنان مورد آزمایش قرار گرفته به خوبی نتیجه مثبت را نشان داده اند .

بر اساس مقاله منتشر شده در Science یک زن نابارور در بولیوی به وسیله ی جدیدترین روش درمان ناباروری و نازایی زنان توانسته سه مرتبه باردار شود.
 
بارداری زن نازا

درمان نازایی و بارداری زن نازا با کرم انگلی

روش جدید درمان ناباروری زنان استفاده از کرم های انگلی در بدن زنان نابارور برای افزایش قدرت باروری انان است.

طبق گفته ی محققان کرم های انگلی می توانند قدرت باروری زنان را تا حد قابل توجهی افزایش دهند و این فرآیند زمانی رخ می دهد که با حضور کرم انگلی در بدن زن ، بدن زن نابارور به سرعت برای مقابله شروع به فعالیت کرده و همین تحریک موجب تقویت سیستم تولید مثل زن شده و در نتیجه منجر به افزایش قدرت بارداری او می شود.

مطالعات انجام شده بر روی 986 زن در کشور بولیوی این امر را ثابت می کند چرا که 70 درصد این تعداد از زنان نابارور به کمک کرم های گرد انگلی قدرت باروری و بارداری پیدا کرده اند.

دانشمندان این تحقیق در بخش تکمیلی این مقاله افزودند:

از آنجایی که ابتلا به کرم های انگلی برای بدن موجب مشکلات سلامتی می شود، زنان نازا و نابارور تحت نظر پزشک بایستی این نوع انگل را در بدن خود داشته باشد.

درمان نازایی ، کرم انگلی نازایی و ناباروری زنان را درمان می کند

درمان نازایی و ناباروری زنان با انگل!!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 19
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف