نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید
درمان کوفتگی در اثر ضربه ، نسخه گیاهی درمان ضرب دیدگی
درمان کوفتگی و رفع دردهای ناشی از ضربه را با نسخه های گیاهی و خانگی انجام دهید ، گیاهی از دل طبیعت را به صورت پماد درآورید و برای تسکین درد روی محل کوفتگی بمالید.

درمان کوفتگی با نسخه های خانگی

 
وقتی شما با جسم سختی برخورد میکنید یا زمین می خورید، بدن شما به سرعت کبود می شود و خون ته نشین می شود و خون مردگی ایجاد می شود، بدتر از آن دردی است که با خون مردگی و کوفتگی همراه است که بی خوابی در شب را به همراه دارد.
 

چگونه این کوفتگی را درمان کنیم؟

 
نسخه های خانگی طبیعی که مواد آن در دسترس است:
 
1. کمپرس آب سرد: وقتی بدنتان کوفته می شود بهترین چیز کمپرس آب سرد است، زیرا به کاهش التهاب کمک می کند. تکه یخی را داخل دستمال بپیچید و روی کبودی بدن بگذارید.
درمان کوفتگی در اثر ضربه

سریعترین روش درمان کوفتگی در اثر ضربه

 
2.سرکه : قطراتی از سرکه را با آب گرم ترکیب کنید و دستمال تمیزی را مرطوب کنید و روی کوفتگی بمالید، چون به جریان خون اطراف کوفتگی کمک می کند.
 
3. هماملیس انجیلی : به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک میکند. قطراتی از لوسیون هماملیس را روی ابریشم بریزید و روی سطح کوفتگی برای دقایقی بمالید، حداقل این کار را روزی دو بار انجام دهید.
 
4. کمپرس آب گرم : کمپرس آب گرم را روی موضع قرار دهید، به سرعت به خوب شدن آن کمک می کند، پارچه تمیزی را با آب گرم خیس کنید و آبش را بگیرید و روی کوفتگی بمالید. حداقل روزی 2 بار این کار را انجام دهید.
 
5. جعفری : مقداری جعفری را له کنید و از آن پماد درست کنید و ساعتی روی کوفتگی بگذارید، جعفری خاصیت ضد التهابی دارد و به سرعت به خوب شدن کمک میکند.
 
6. ماساژ : ماساژ خاص اطراف کوفتگی به مدت 2 روز به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک می کند.
 
7. مراجعه به پزشک : اگر این کوفتگی و خون مردگی مدت طولانی است و هنوز خوب نشده است و روز به روز بد تر می شود،بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید

برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 80
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 74 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف