دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید
درمان کوفتگی در اثر ضربه ، نسخه گیاهی درمان ضرب دیدگی
درمان کوفتگی و رفع دردهای ناشی از ضربه را با نسخه های گیاهی و خانگی انجام دهید ، گیاهی از دل طبیعت را به صورت پماد درآورید و برای تسکین درد روی محل کوفتگی بمالید.
بازدید : 15,996 نفر

درمان کوفتگی با نسخه های خانگی

 
وقتی شما با جسم سختی برخورد میکنید یا زمین می خورید، بدن شما به سرعت کبود می شود و خون ته نشین می شود و خون مردگی ایجاد می شود، بدتر از آن دردی است که با خون مردگی و کوفتگی همراه است که بی خوابی در شب را به همراه دارد.
 

چگونه این کوفتگی را درمان کنیم؟

 
نسخه های خانگی طبیعی که مواد آن در دسترس است:
 
1. کمپرس آب سرد: وقتی بدنتان کوفته می شود بهترین چیز کمپرس آب سرد است، زیرا به کاهش التهاب کمک می کند. تکه یخی را داخل دستمال بپیچید و روی کبودی بدن بگذارید.
درمان کوفتگی در اثر ضربه

سریعترین روش درمان کوفتگی در اثر ضربه

 
2.سرکه : قطراتی از سرکه را با آب گرم ترکیب کنید و دستمال تمیزی را مرطوب کنید و روی کوفتگی بمالید، چون به جریان خون اطراف کوفتگی کمک می کند.
 
3. هماملیس انجیلی : به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک میکند. قطراتی از لوسیون هماملیس را روی ابریشم بریزید و روی سطح کوفتگی برای دقایقی بمالید، حداقل این کار را روزی دو بار انجام دهید.
 
4. کمپرس آب گرم : کمپرس آب گرم را روی موضع قرار دهید، به سرعت به خوب شدن آن کمک می کند، پارچه تمیزی را با آب گرم خیس کنید و آبش را بگیرید و روی کوفتگی بمالید. حداقل روزی 2 بار این کار را انجام دهید.
 
5. جعفری : مقداری جعفری را له کنید و از آن پماد درست کنید و ساعتی روی کوفتگی بگذارید، جعفری خاصیت ضد التهابی دارد و به سرعت به خوب شدن کمک میکند.
 
6. ماساژ : ماساژ خاص اطراف کوفتگی به مدت 2 روز به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک می کند.
 
7. مراجعه به پزشک : اگر این کوفتگی و خون مردگی مدت طولانی است و هنوز خوب نشده است و روز به روز بد تر می شود،بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید

برای درمان سریع کوفتگی پماد خانگی بسازید
4.510
منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف