نمناک ورزشفوتبال پاسخ تند دروازه بان الهلال به کری خوانی شفر!
دروازه بان الهلال ، پاسخ دروازه‌بان الهلال به سرمربی استقلال
روزنامه الریاضیه عربستان خبر داد که سرمربی الهلال گلر عمانی خودش را برای دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در دروازه تیمش قرار می دهد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396

واکنش دروازه بان عمانی الهلال به سخنان سرمربی استقلال

رامون دیاز، سرمربی الهلال عربستان تصمیم گرفته است تا علی الحبسی، دروازه بان عمانی خود را پس از مدت ها نیمکت نشینی در بازی با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب اصلی قرار دهد.
این اولین بازی الحبسی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می آید. دیدار استقلال با الهلال سه شنبه ساعت 19 در ورزشگاه السیب عمان برگزار می شود.

علی الحبسی، دروازه بان عمانی الهلال عربستان در واکنش به سخنان وینفرد شفر، سرمربی استقلال که گفته بود الهلال از استقلال می ترسد، گفت:من کاملا آماده بازی مقابل استقلال هستم. الهلال از هیچ تیمی نمی ترسد بلکه این رقبا هستند که از الهلال ترس دارند.

پاسخ دروازه‌بان الهلال به سرمربی استقلال

آمادگی دروازه بان الهلال در بازی با استقلال

وی افزود:این باعث خوشحالی است که این بازی مهم در عمان و در میان هوادارنمان برگزار می شود. امتیاز این بازی اهمیت زیادی را برای ما دارد. همچنان که می دانید ما در آخرین بازی خود موفق شدیم در دربی ریاض الشباب را شکست دهیم و صدرنشینی خود را در لیگ تحکیم ببخشیم. در شرایط کنونی مهمترین هدفمان پیروزی در بازی مقابل استقلال است که با حمایت هواداران کسب خواهیم کرد.

پاسخ تند دروازه بان الهلال به کری خوانی شفر!

پاسخ تند دروازه بان الهلال به کری خوانی شفر!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش 11 - دانشجو / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف