نمناک ورزشفوتبال واکنش دروازه بان سابق پرسپولیس به شایعه آزار دختر جوان
پرسپولیس ، دروازه بان پرسپولیس
نیلسون کوریا دروازه بان سابق پرسپولیس در خصوص شایعه آزار دختر جوان در آسانسور گفت: من اصلا محمدزاده، رییس کمیته اخلاق را نمی شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393

نیلسون کوریا در واکنش به تشکیل پرونده ای در کمیته اخلاق در رابطه با آزار و اذیت یک خانم از سوی بازیکن خارجی لیگ و اینکه اکثر کدهایی که داده شده نزدیک به او بوده، اظهار داشت:بهتر است جواب این صحبت ها را اصلا ندهم زیرا من با خانواده ام در همان ساختمان خیابان فرشته که این دوستان گفته اند، زندگی می کردم و درست نیست که درباره چنین شایعه بی ارزشی حرف بزنم.
وی ادامه داد:اگر چنین موضوعی وجود داشته، چطور تا زمانی که من ایران بودم، این مسائل را عنوان نکردند و مرا نخواستند؟ حالا که از ایران رفتم، پشت سر من صحبت می کنند. من اصلا محمدزاده، رییس کمیته اخلاق را نمی شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.
نیلسون در ادامه خاطرنشان کرد:امیدوارم این شایعات را کسانی که باعث جدایی من از پرسپولیس شدند، نساخته باشند. شاید فکر می کنند وقتی تیمشان نتیجه نگرفت، با این صحبت ها می توانند ذهن مردم را گمراه کنند و برای خودشان یک دلیل غیرمنطقی برای جدایی من بیاورند. من حرف های زیادی دارم که اگر این ماجرا ادامه پیدا کند، قطعا آنها را خواهم گفت که آبروی برخی آقایان برود.
همچنین بیات، مدیربرنامه های نیلسون در واکنش به شایعات مطرح شده، به کاپ گفت:متاسفانه این خبر را ابتدا چند روزنامه درج کرده اند که مطمئنا پس از بررسی بیشتر از آنها شکایت می کنیم. اگر این دوستان اسم نیلسون را آورده باشند، قطعا شکایت خواهیم کرد و سند و مدرک می خواهیم. وقتی محمدزاده تا به حال با من تماس نگرفته، قطعا این مساله مربوط به نیلسون نیست وگرنه قطعا به من می گفت.

 

واکنش دروازه بان سابق پرسپولیس به شایعه آزار دختر جوان

واکنش دروازه بان سابق پرسپولیس به شایعه آزار دختر جوان
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 136
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 98 38
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف