نمناک ورزشفوتبال ماجرای همسر اسرائیلی هالدرسون و ماشین سازی تبریز
ماشین سازی تبریز ، هانس هالدورسون
همسر دروازه بان تیم ملی ایسلند باعث شد این بازیکن که درخشش زیادی در یورو 2016 داشت، نتواند درتیم ماشین سازی تبریز به فعالیت بپردازد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395
بازدید : 1,412 نفر

چرا دروازه بان تیم ایسلند به ماشین سازی تبریز انتقال نیافت؟

پس از درخشش تیم ملی فوتبال ایسلند در یورو 2016، هانس هالدورسون دروازه بان با تجربه این تیم که عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیمش داشت و طبق اعلام سایت یوفا بیشترین دفع توپ در این دوره از مسابقات داشت، مورد توجه سران باشگاه ماشین سازی قرار گرفت و حتی صحبت های نهایی نیز برای پیوستن وی به این تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان انجام شد اما در حالی که این انتقال در حال نهایی شدن بود، یک اتفاق عجیب سبب شد تا ماشین سازان قید هالدورسون را زده و پروسه انتقال این بازیکن را متوقف کنند و به سراغ گزینه های دیگر بروند.


هانس هالدورسون

هانس هالدورسون دروزاه بان تیم ایسلند

پس از بررسی های مشخص گردید که همسر هالدرسون صیهونیستی است و به همین دلیل ماشین سازان قید جذب این بازیکن را زدند.

مسئولان باشگاه ماشین سازی پس از بررسی پاسپورت هانس هالدورسون متوجه شدند که همسر این بازیکن صهونیستی است و خود نیز علاقه زیادی به این رژیم دارد و حتی 3 بار هم به سرزمین های اشغالی سفر کرده و به همین دلیل هالدرسون از جمع گزینه ای دروازه بانی ماشین سازی خارج شد.

درواه بان تیم ملی ایسلند

هانس هالدورسون در کنار خانواده اش

میر معصوم سهرابی، مدیرعامل باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز در این باره می گوید:دیگر به دنبال جذب هالدرسون نیستیم و دلیل آن هم درخواست مالی بالای این دروازه بان و از آن مهمتر همسر صهیونیستی و بود.

سهرابی ادامه داد:همسر هالدرسون صهیونیست است و به همین دلیل باشگاه ماشین سازی از جذب این دروازه بان منصرف شد. کادرفنی 3 گزینه خارجی را در پست دروازه بانی مدنظر دارد و طی روزهای آینده یکی از آنها جذب می کنیم تا آماده حضور در لیگ برتر شویم.

ماجرای همسر اسرائیلی هالدرسون و ماشین سازی تبریز

ماجرای همسر اسرائیلی هالدرسون و ماشین سازی تبریز
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از تابناک - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف