نمناک ورزشلیگ برتر دروازه بان پرسپولیس از بین کدام گزینه ها انتخاب شد
دروازه بان پرسپولیس ، الكساندر لوبانف
الکساندرو لوبانف دروازه بان پرسپولیس از بین یک لیست 20 نفره انتخاب شد. باشگاه پرسپولیس که در نیم فصل در مورد دروازه بان ها دچار مشکل شده بود بالاخره با گلر مورد نظر خود به توافق رسید.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1394

دروازه بان پرسپولیس سرانجام انتخاب شد

پس از مشکلات فراوان و حاشیه هایی که برای دروازه بانان پرسپولیس افتاد ، مسئولان این تیم به دنبال گلر مناسبی برای دروازه خود بودند، تا اینکه پس از فراز و نشیب های بسیار دروازه بان پرسپولیس انتخاب شد و به این تیم پیوست.

دروازه بان پرسپولیس سرانجام انتخاب شد

سرخپوشان بالاخره جانشین دروازه بان خود را پیدا کردند و با او قرارداد بستند. پرسپولیسی ها با الکساندر لوبانف دروازه بان تیم ملی ازبکستان قرارداد بستند تا در نیم فصل دوم حفاظت از دروازه خود را به او بسپارند. در روزهایی که رسانه ها دسته جمعی از مذاکرات پرسپولیس و بیرانوند می نوشتند و امیدی نداشتند که پرسپولیس بتواند دروازه بان جذب کند، برانکو مصاحبه می کرد و می گفت حتما یک دروازه بان خوب می آورد.
حالا برانکو گفته که لوبانف را از میان 20 دروازه بان جذب کرده اند. اینکه 20 گزینه دروازه بانی پرسپولیس چه کسانی بوده اند مشخص نیست. اما حالا مشخص شده که چرا پرسپولیس در آن روزها هیچ استرسی نداشت و با خیال راحت کارش را دنبال می کرد. او می دانست که از میان این 20 نفر بالاخره یک نفر پرسپولیسی می شود.

دروازه بان پرسپولیس از بین کدام گزینه ها انتخاب شد

دروازه بان پرسپولیس از بین کدام گزینه ها انتخاب شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
برگرفته از 90 تی وی -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف