نمناک ورزشفوتبال قاطی کردن رادو دروازه بان پرسپولیس
دروازه بان پرسپولیس ، دروازه بان کروات سرخپوشان
دیروز در جریان تمرین سرخپوشان رادو دروازه بان پرسپولیس عصبانی شد،همه ی کسانی که در آنجا حضور داشتند تاکنون او را اینگونه خشمگین ندیده بودند.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395

دیروز دروازه بان پرسپولیس عصبانی شد

آنهایی که دیروز در تمرین پرسپولیس حضور داشتند گواهی می دهند دروازه بان کروات سرخپوشان را تا به حال تا این حد عصبی ندیده بودند.

دیروز در جریان تمرین پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ وقتی می خواست روی سازمان دفاعی و توپ های غیرمنتظره کار کند، یک دروازه بان از ایگور پانادیچ خواست و ایگور هم طبق عادت چند هفته اخیر بوژیدار رادوشوویچ را به سمت برانکو فرستاد اما سرمربی پرسپولیس سوت زد و به مربی دروازه بانی تیم گفت علیرضا بیرانوند را برای دفاع از دروازه بفرستد.

رادو از میانه راه برگشت و زیر نظر ایگور به تمرین ادامه داد و بیرانوند درون دروازه ایستاد.

از این لحظه به بعد قیافه بوژیدار در هم رفت و او بی حوصله شد چرا که فهمید بیرانوند برگشته و برانکو هم می خواهد این بار از بیرانوند درون دروازه استفاده کند وگرنه در بخش ایجاد هماهنگی میان مدافعان و دروازه بان، او را درون دروازه قرار می داد تا با خط دفاعی هماهنگ تر شود.

 

دروازه بان پرسپولیس

عصبانی شدن دروازه بان پرسپولیس

 رادو به حدی شاکی بود که وقتی تمرین تمام شد با کسی حرف نزد و فقط به راننده اش می گفت سریع من را به خانه برسان. او حتی حوصله نداشت، پلی یانسکی و پریموف که همیشه با او هم مسیر هستند ناهار بخورند و همراهش شوند و به زور چند دقیقه ای او را نگه داشتند.

شایعه شده بوژیدار از برانکو هم شاکی بود و با سرمربی پرسپولیس موقع رفتن خداحافظی نکرد! او دقایقی خصوصی با ایگور حرف زد و از ژست پانادیچ معلوم بود که در حال آرام کردن رادوشوویچ و کاستن از عصبانیت اوست!

قاطی کردن رادو دروازه بان پرسپولیس

قاطی کردن رادو دروازه بان پرسپولیس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف