نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان خانم ها درست مثل آقایان دروغ می گویند
دروغ های خانم ها ، شناسایی دروغ های زنانه
تمایل به دروغ گفتن شاید ریشه در تلاش شما برای محافظت از خودتان داشته باشد اما بدانید که سپری که با دروغ ساخته شود هیچ محافظتی از شما نخواهد کرد.

دروغ هایی که معمولا خانم ها می گویند

من نمی خواهم دروغ بگویم اما بسیاری اوقات در مقابل وسوسه شاخ و برگ دادن به اتفاقات و موضوعات تسلیم می شوم. در واقع این کار باعث می شود نقش خودم را پررنگ کنم و روی اهمیت خودم مانور بدهم. گاهی هم دروغ می گویم تا از یک لحظه ناراحت کننده و یک احساس بد فرار کنم. واقعیت این است که من تنها نیستم. در واقع اکثریت زنان خیلی اوقات دروغ می گویند.

باید توجه داشت که دروغ گفتن از هر نوع، روابط را سست کرده و مشکلاتی به وجود می آورد.
در ادامه این مقاله در مورد دروغ هایی که معمولا خانم ها می گویند توضیح داده شده است. مسلما فقط آقایان نیستند که دروغ می گویند، بلکه خانم ها هم گاهی مانند آقایان متوسل به دروغگویی می شوند. در اصل، خانم ها درست مثل آقایان دروغ می گویند تا جلوی وقوع اختلافات احتمالی را بگیرند.

این حرف های خانم تان را باور نکنید

پول بی اهمیت است

اکثر خانم ها وانمود می کنند که به عشق بیشتر از پول اهمیت می دهند، اما یکی از شایعترین دروغ هایی که خانم ها به آقایان می گویند همین است.
در واقع، شاید آن ها شریک زندگی خود را بر اساس درآمد و اوضاع مالی اش انتخاب نکنند، اما با مرور زمان مسائل مادی پر رنگ شده و سایه بر روابط احساسی می افکند.
این قضیه به ویژه زمانی تشدید می یابد که وضعیت بد مالی آقایان، خانم ها را از رسیدن به اهداف زندگی خود مثل ازدواج و تشکیل خانواده باز می دارد.

البته که خانواده تو را دوست دارم

بسیاری از خانم ها صادقانه خانواده همسر خود را دوست دارند، اما آن دسته از زنانی که با خانواده همسر خود مشکل دارند، هیچگاه به طور مستقیم بدگویی نمی کنند، زیرا این روش واقعا تهاجمی بوده و باعث اختلاف می شود.بنابراین، متوسل به دروغگویی می شوند.

من هم مثل تو دوست دارم فوتبال ببینم

بسیاری از زنان از دیدن رویدادهای ورزشی لذت می برند اما در مقابل، خیلی ها هم هستند که نمی توانند برای ساعت ها نشسته و به تماشای مسابقات ورزشی مثل فوتبال بپردازند.
بنابراین در ابتدای رابطه، برای اینکه تضادی پیش نیاید، وانمود می کنند که دوست دارند همراه شما بازی ها را ببینند؛ درحالی که، واقعا علاقه ای به کار ندارند.

همه کارهای خانه با من باشد

اکثر خانم ها عنوان می کنند که کارهای منزل مثل پخت و پز، شستشوی لباس ها و ظرف و ظروف را خود به تنهایی انجام می دهند. اما این هم دروغ دیگری است که معمولا آن ها در ابتدای رابطه به آقایان می گویند.
بنابراین، خیلی زود آقایان مجبور به شستن لباس های خود و تمیز کردن خانه خواهند شد.

من حسود نیستم

اکثر خانم ها به اینکه همسرانشان به زنان دیگر توجه کنند به شدت حسادت می کنند. اما برای اینکه مضطرب، حسود و یا خیلی وابسته به نظر نرسند، عکس این قضیه را وانمود کرده و ظاهرا اهمیتی نمی دهند. اما خیلی زود مقابله به مثل کرده و سعی می کنند آنها هم حسادت همسرشان را تحریک کنند.

حق با تو هست

درست مثل مردان، زنان هم اکثر مواقع در جر و بحث هایی که پیش می آید، بلافاصله عذرخواهی کرده و حق را به همسر خود می دهند. در حالی که، این فقط برای فرار کردن و پایان دادن به بحث می باشد.

تقریبا حاضر شدم!

زن بودن گاهی اوقات استرس زاست. اکثر زنان برای رفتن به مهمانی، مجبور هستند مدتی را صرف انتخاب لباس مناسب، آرایش و درست کردن موهای خود کرده تا خوب جلوه نمایند.
بدین ترتیب، مجبورند به همسر منتظر خود به دروغ بگویند که تقریبا حاضر شده اند تا یک مقدار شرایط را آرام کرده و وقت بخرند.

دروغ های خانم ها ، شناسایی دروغ های زنانه

خانم ها درست مثل آقایان دروغ می گویند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از زندگی آنلاین-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف