نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون درگذشت ایرج خدری بسکتبالیستی که دستفروشی میکرد + تصاویر
ایرج خدری ، قهرمان بسکتبال
ایرج خدری قهرمان پیشکسوت بستکبال کشورمان که با توجه به مشکلات فراوان چند سالی به دست فروشی روی آورده بود از دنیا رفت.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1395

مرگ شوکه کننده ایرج خدری

ایرج خدری پیشکسوت بسکتبال ایران که مدتی با بیماری و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد، درگذشت. این خبر همه را شوکه کرد، زیرا هیچ کس تصور نمی کرد که یکی از ورزشکاران پر افتخار کشورمان در تنهایی و بی کسی از این دنیا برود.

ایرج خدری

ایرج خدری فوت کرد

 
 خدری بسکتبال را از سال 64 آغاز کرد. در همان سال های ابتدایی بازی اش، به تیم ملی رسید. سال 77 بود که مصدوم شد و از بسکتبال حرفه ای خداحافظی کرد .
 
وی در روزهای سخت زندگی اش همیشه از مسئولان فدراسیون و باشگاهش گلایه می کرد و معتقد بود که مورد کم توجهی قرار گرفته است، اما این تنها مشکل خدیری نبود و مسایل خانوادگی هم بر زندگی این ورزشکار بی تاثیر نبود .
 
پیشکسوت بسکتبال

عکس های ایرج خدری

 
هر چند خدری با حضور در سینما و تلویزیون کمی به زندگی بازگشت اما هیچ چیز برای او پایدار نبود. این بود که خدری رو به دستفروشی آورد. آنها که او را می شناختند در حوالی میدان امام حسین(ع) بهت زده به قهرمان ملی شان نگاه می کردند. این مشکلات سرانجام امروز خدری را از پای در آورد و او برای همیشه رفت.
  
آری؛ وی چند سالی بود به دلیل مشکلات مالی دستفروشی می کرد! و از فیش های نجومی مدیران بانکی، دستفروشی جلوی درب بانک نصیب او شد!
 
مرگ ایرج خدری

دست فروشی ایرج خدری

 
بیماری ایرج خدری

ایرج خدری پیشکسوت بسکتبال

 

نوشدارو پس از مرگ خدری!

 صندوق حمایت جزو اولین جاهایی بود که به مشکلات آقای خدری رسیدگی کرد. تعیین حقوق، بیمه تکمیلی، کمک های بلاعوض، وام و ... از جمله کارهایی بود که انجام شد.
همچنین به دستور وزیر ورزش و جوانان روز ٢٩ فروردین با حضور در منزل خدری از وی عیادت و تجلیل شد. به همت جمشیدی و کاشانی مشکل شغلی وی هم در حال برطرف شدن بود که متاسفانه عمر وی کفاف نداد.
 
امروز هم با پیگیری های صندوق حمایت از پیشکسوتان قرار شد هزینه های بیمارستان وی پرداخت شود.
 
متاسفانه همسر مرحوم خدری نیز بیماری ام اس مبتلا بوده و بعد از اینکه گزارشی از وضعیت زندگی خدری تهیه شد وزیر ورزش و جوانان هم دستور داد یک میلیون تومان دیگر به حقوق وی اضافه شود.
 
دست فروشی ایرج خدری

ایرج خدری درگذشت

 

درگذشت ایرج خدری بسکتبالیستی که دستفروشی میکرد + تصاویر

درگذشت ایرج خدری بسکتبالیستی که دستفروشی میکرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف