نمناک ورزشفوتبال واکنش ها به درگذشت رضا احدی + اینستاپست
رضا احدی ، رضا احدی بازیکن استقلال
درگذشت رضا احدی بازیکن اسبق تیم استقلال تهران با واکنش های مختلفی از سوی هنرمندان و ورزشکاران همراه بود.

پیام های ورزشکاران و هنرمندان در پی درگذشت رضا احدی

رضا احدی مرد مهربان و با اخلاق فوتبال ایران که به عفونت ریه و کبد دچار شده بود در سن 53 سالگی دار فانی را وداع گفت.

رضا احدی بازیکن سابق تیم استقلال بعد از تحمل چند روز سخت در بیمارستان ساعتی پیش از بین ما رفت و جامعه فوتبال را داغدار کرد. هنرمندان و ورزشکاران در صفحه اینستاگرام خود نسبت به ضایعه درگذشت رضا احدی واکنش نشان دادند. 

علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:تسلیت به جامعه ورزش، فوتبال و به خصوص خانواده محترم و هواداران استقلال روحش شاد
 
 
پیام های ورزشکاران و هنرمندان در پی درگذشت رضا احدی
 
علی انصاریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:سلام باز هم گلی پر کشید در تنهایی و غریبی... روحت شاد چپ پای مهربان و بی حاشیه.... یا علی٢٤
 
واکنش اینستاگرامی ورزشکاران و هنرمندان به درگذشت رضا احدی
 
مهدی رحمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت:بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدی عزیز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پیشکسوتان عزیز ، شاگردان وی و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
 
رضا احدی دار فانی را وداع گفت
 
 
عارف لرستانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:رضا احدی بازبکن باکلاس خوش استیل استفلالی دار فانی رو وداع گفت از پش ما رفت تسلیت به خوانواده عزیزش خدا حافظ خوشتیپ
 
 
رضا احدی ساعاتی پیش درگذشت
 
شهره سلطانی هم در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس زیر ضایعه درگذشت رضا احدی را تسلیت گفت.
 
 
ضایعه درگذشت رضا احدی همه را شوکه کرد
 
پیمان معادی هم در صفحه اینستاگرام خود نوشت:رضا احدی اسطوره کودکی من بود. یکی از ادمایی که به عشقش عاشق فوتبال شدم. یادمه مدرسه راهنمایی بودم و فوروارد راست بازی میکردم ولی اصرار داشتم هافبک چپ بازی کنم و میخواستم حتی با تمرین زیاد چپ پا بشم و هدفم این بود تا مثل احدی خوش استیل و خوشتیپ باشم.
چه دردسرها میکشیدم بابت شب دیر خونه رفتنم با پدرم وقتی بعد بازی ها می ایستادم پشت در رختکن امجدیه تا احدی رو از نزدیک موقع خروج ببینم و هر بار بخاطر برخورد گرمش بیشتر عاشقش میشدم. یکبار نصفه شب با اصرار و تمنا از مادرم خواستم تا منو به فرودگاه مهراباد ببره تا تیم ملی رو که از دهلی نو برگشتند ببینم. من فقط برای دیدن نخودی اسیا رفته بودم.
در میان جمعیت پیداش کردم. منو کنار ماشین خواهرش برد و از داخل ساکش چند موز دراورد و بهم داد.اونروزها موز رو تو بوتیکای فرشته میفروختنازش پرسیدم راست میگن که تو روی یه دستمال کاغذی سه نفر رو دریبل میزنی؟ بلند خندید و بغلم کرد بعد سنجاق سینه ای که نشانه بازیهای دهلی نو بود رو از روی یقه کتش باز کرد و به پیراهن شماره یازده من زد. یادت بخیر و روحت شاد
 
رضا احدی پیشکسوت استقلال از بین ما رفت
 
محسن بنگر در صفحه اینستاگرام خودنوشت:بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدی عزیز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پیشکسوتان عزیز ، شاگردان وی و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
 
رضا احدی پس از تحمل بیماری درگذشت
 
علیرضا دبیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:رضا احدی خالق خاطرات شیرین دهه شصت درگذشت. از آن ستاره های دوست داشتنی که فرقی نمیکند #استقلالی باشد یا#پرسپولیسی. همه دوستش داشتند مثل برادران بیانی، برادران فنونی زاده، ضیا عرب شاهی یا عبدالعلی چنگیز روحش شاد
 
درگذشت رضا احدی جامعه فوتبال را داغدار کرد
 
 
شایان ذکر است؛ مرحوم رضا احدی از سال های 1359 تا 1365 در جمع استقلالی ها حاضر بود، سپس به مدت دو سال در آلمان و در باشگاه روت وایس هسن این کشور توپ زد، وی سپس به جمع آبی پوشان بازگشت و تا سال 1370 در این تیم حضور داشت، وی پس از آن چند سال نیز در جمع پرسپولیسی ها و سپس ذوب آهن بازی کرد.
 

واکنش ها به درگذشت رضا احدی + اینستاپست

واکنش ها به درگذشت رضا احدی + اینستاپست
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف