نمناک سرگرمیگوناگون مردی که در تشییع جنازه مادرش درگذشت + فیلم
درگذشت مرد ، تشبیع جنازه مادر
پس از درگذشت یک مادر در سولاوسی جنوبی اتفاقی بسیار دردناک رخ داد، به طوری که پسر این مادر درگذشت.

درگذشت مردی در تشبیع جنازه مادرش

پس از گذشت یک مادر در سولاوسی جنوبی ،اتفاقی افتاد که باعث شوکه شدن بازدید کنندگان صفحات مجازی شد.در تشییع جنازه این خانم ،پسر این مادر و اقوام دیگر تابوت را بر روی دوش خود گرفته بودند و از روی نردبانی که از جنس بامبو بود به سمت بالا در حال حرکت کردند تا آن را در داخل جایگاهی که در ویدئو مشاهده می نمایید، دفن نمایند.که ناگهان اتفاقی دردناک افتاد.

جسد پسر و جسد مادر

درگذشت مردی در مراسم تشبیع جنازه مادرش

همان گونه که در ویدئو مشاهده می کنید حادثه ایی ناگوار در حین بالا بردن تابوت از روی نردبان رخ می دهد که باعث در گذشت پسر این مادر نیز می شود.
شرح این اتفاق ناگوار بدین گونه است ؛در حین بالا بردن تابوت از نردبانی که از جنس بامبو بود،نردبان بصورت ناگهانی از جایگاه سر می خورد و افرادی که تابوت بر روی شانه هایشان قرار داشت با تابوت بر روی زمین می افتند و در همین حین اتفاقی ناگوار و ناخوشایند پیش می آید و آن هم در گذشت فرزند این مادر است که طبق آخرین آمار در راه بیمارستان وی جان باخته است و تابوت نیز بر روی زمین می افتد . در نهایت در طول مدت زمان کوتاه ، جنازه مادر و فرزند با یکدیگر در یک جایگاه و بصورت همزمان توسط اقوام و مردم محلی دفن می شوند.

مردی که در تشییع جنازه مادرش درگذشت

مردی که در تشییع جنازه مادرش درگذشت + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف