نمناک اخبارسیاست درگذشت “مصطفی چراغی” کاندیدای مشهور ریاست جمهوری + تصاویر
مصطفی چراغی ، مصطفی چراغی گرادل
“مصطفی چراغی” گرادل کاندیدای انتخابات نهم و دهم ریاست جمهوری از اردبیل درگذشت.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1394

درگذشت مصطفی چراغی

مصطفی چراغی کاندیدای انتخابات نهم و دهم ریاست جمهوری از دنیا رفت. این کاندیدای ریاست جمهوری همچنین در جریان ثبت نام هشتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درسالن وزارت کشور حضور یافت.

مصطفی چراغی

پارسینه در ادامه آورده است؛ شادروان عطا افشاری خبرنگار وقت شبکه خبر که مستندی در خصوص ثبت نام کنندگان ریاست جمهوری تهیه می کرد با مرحوم مصطفی چراغی مصاحبه تلویزیونی کرد که این امر شهرتی برای وی به ارمغان آورد.

مصطفی چراغی

صحنه ای از مستند انتخابات ساخته مرحوم عطا افشاری

مصطفی چراغی از روستای گرادل از توابع استان اردبیل محات فولادل بود که در جریان انتخابات دور دهم ریاست جمهوری حضور وی باعث جلب توجه فراوان عکاسان شد، به گونه ای که همگان تصور کردند یکی از سیاسیون مشهور به وزارت کشور آمده است.
چراغی که سابقه ثبت نام در دوره های نهم و دهم ریاست جمهوری را در کارنامه خود دارد، در گفت و گوی کوتاه با خبرنگاران با بیان اینکه تقریبا ده یا یازده بچه دارد، افزود:مهمترین برنامه من توجه به بخش کشاورزی است و تا زمانی که کشاورزی نباشد ورزش هم نداریم.

مصطفی چراغی

خبرنگاری نظر چراغی را درباره رابطه با آمریکا پرسید که وی شعار "مرگ بر آمریکا" را سر داد و گفت:آمریکا 38 سال ما را تحریم کرده و حتی اجازه نمی دهد در محله مان یک کارخانه نایلون سازی بزنیم.

مصطفی چراغی

بعد از این صحبت کوتاه، اجازه برگزاری نشست خبری به مصطفی چراغی داده نشد و او وزارت کشور را ترک کرد.
لازم به ذکر است این چراغی در ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری نهم وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات رئیس دولت اصلاحات را وزیر جهاد کشاورزی کند.

درگذشت مصطفی چراغی کاندیدای مشهور ریاست جمهوری + تصاویر

درگذشت “مصطفی چراغی” کاندیدای مشهور ریاست جمهوری + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف