نمناک اخبارسیاست علت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از زبان برادرش
هاشمی رفسنجانی ، محمد برادر هاشمی رفسنجانی
محمد هاشمی رفسنجانی در گفتگویی تمام اخبار رسانه های بیگانه در مورد درگذشت برادرش را رد کرد و با بیان علت اصلی فوت آیت الله هاشمی به صورت رسمی به تمام شایعات پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1395
بازدید : 78,957 نفر

محمد هاشمی رفسنجانی به شایعات رسانه های بیگانه پایان داد

پس از افزایش شایعات و طرح موضوعات بی اساس درباره علت و چگونگی درگذشت آیت الله هاشمی در رسانه های بیگانه، محمد هاشمی بصورت رسمی و جدی به این شایعات پاسخ داد.
پس از مطرح شدن شایعات متعدد و افزایش مباحث بی اساس و بدون سند در رابطه با علت و چگونگی درگذشت آیت الله هاشمی، محمد هاشمی در گفتگو با خبرگزاری صداو سیما، به صورت کامل پاسخ این سوالات و شایعات مطرح شده را داد.

محمد برادر هاشمی رفسنجانی

رد شایعات درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط برادرش

وی با تاکید بر این نکته اولین نفری بود که در کنار آیت الله هاشمی حاضر شد با تاکید بر تلاش تیم پزشکی در احیاء آیت الله هاشمی گفت :به رغم تلاش های تیم پزشکی برای احیا متاسفانه موفق نشدند و این نشان می داد که آقای هاشمی قبل از انتقال به بیمارستان رحلت کردند و هیچ آثاری از خفگی ، کبودی و .... وجود نداشت.
محمد هاشمی با تاکید بر صحت اعلام تیم پزشکی مبنی بر ایست قلبی گفت :آن چیزی که پزشکان اعلام کردند ایست قلبی بوده ، این اعلام صحیح و درست بوده است و معاندان هم سعی می کنند با طرح موضوعاتی، تفرقه و شبهه ایجاد کنند "

دلیل اصلی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی از زبان برادر

علت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از زبان برادرش
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 243
برگرفته از جماران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 173 70
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف