نمناک ورزشفوتبال خودروی عامل فوت والدین بهادر عبدی + تصاویر
بهادر عبدی ، تصادف
بهادر عبدی بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران که پدر مادر وی قصد سفر به شمال را داشته اند در یک حادثه ناگوار ودلخراش جان به جان آفرین تسلیم می کنند.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395

حادثه تلخ و شک آور برای بهادر عبدی بازیکن سابق پرسپولیس

باشگاه پیکان عکسی را از خودروی نیسانی که به دره سقوط کرد و پدر و مادر بهادر عبدی نیز در آن حضور داشتند و درگذشتند را منتشر کرد.
 
این خودرو که 9 سرنشین داشت، در جاده کلاردشت- عباس آباد واژگون شد و این حادثه 3 کشته و 4 زخمی برجای گذاشت.

 پدر مادر بهادر عبدی

سانحه دلخراش تصادف پدر مادر بهادر عبدی

 
 
در این حادثه پدر و مادر محترم بهادر عبدی بازیکن تیم پیکان در حادثه تصادف رانندگی جان خود را از دست داده اند. پدر و مادر بهادر عبدی قصد رفتن به شمال با اتوبوس را داشتند که تصادف دلخراش آن ها را به کام مرگ برد.
بهادر عبدی

بیقراری های بهادر عبدی از غم از دست دادن والدینش

حادثه تلخ برای بهادر عبدی پدر و مادر فوتبالیست مشهور در سانحه رانندگی جان باختنداین سانحه رانندگی و اتفاق تلخ شب گذشته برای پدر و مادر بهادر عبدی رخ داد.پدر و مادر بهادر عبدی قصد رفتن به شمال با اتوبو س را داشتند که تصادف دلخراش آن ها را به کام مرگ برد.
 
اعضای باشگاه پیکان ظهر امروز (دوشنبه) با یک خبر شوک آور مواجه شدند و متأسفانه پدر و مادر بهادر عبدی، بازیکن باتجربه این تیم در یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داده اند. برای آن مرحوم و مرحومه طلب مغفرت داریم و برای بازماندگان آرزوی صبر می کنیم. بهادر عبدی عزادار پدر و مادرش شد
 
 
بهادر عبدی
 
اولین شب به سوگ نشستن بازیکن اسبق پرسپولیس برای پدر و مادرش

خودروی عامل فوت والدین بهادر عبدی + تصاویر

خودروی عامل فوت والدین بهادر عبدی + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از پارسینه/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف