نمناک ورزشفوتبال کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت پرسپولیس درگذشت
کاظم سیدعلیخانی ، کاظم سیدعلیخانی درگذشت
کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز (یکشنبه) در سن 62 سالگی دار فانی را وداع گفت.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

کاظم سیدعلیخانی درگذشت

کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شب گذشته درگذشت. این پیشکسوت در چند ماه اخیر با بیماری دست و پنجه نرم می کرد و دیشب بعد از مدت ها بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

کاظم سیدعلیخانی قبل از حضور در پرسپولیس، لیگ تخت جمشید را با پیراهن ماشین سازی تبریز تجربه کرده بود. او بعد از جدایی از پرسپولیس در فروردین ماه سال 1369 به تیم گسترش تهران و سپس پورا رفت و در سن 40 سالگی فوتبال را کنار گذاشت.

کاظم سیدعلیخانی که متولد 22 تیر سال 1333 بود در سن 62 سالگی خانواده بزرگ پرسپولیس، جامعه ورزش و فوتبال ایران را در سوگ خود نشاند.

سیدعلیخانی در تیم فوتبال ماشین سازی تبریز چهره شد و پس از آن به پرسپولیس رفت. تیم های گسترش و پورای تهران هم دیگر تیم هایی بودند که برای آنها توپ زد. وی همچنین سابقه حضور در تیم ملی کشورمان را داشت.

عکسی از مرحوم کاظم سیدعلیخانی در کنار علی پروین

کاظم سیدعلیخانی

مرحوم کاظم سیدعلیخانی در کنار علی پروین

سایت وزین نمناک این ضایعه را به اهالی ورزش، فوتبال و هواداران پرسپولیس و خانواده او تسلیت می گوید.

کاظم سید علیخانی، متولد 22 تیرماه سال 1333، تهران

اگر آن تصادف هولناک در سال 1358 و در بدو ورودش به پرسپولیس برایش رخ نمی داد، پیراهن ثابت تیم ملی در دفاع وسط که تازه به دست آورده بود، سال ها بر قامتش می ماند. کاظم سید علیخانی مصدوم شد و به انزوا رفت. در غیاب او محمد پنجعلی از دفاع چپ به دفاع میانی رفت و سال ها در این منطقه بهترین بود. هنگام بازگشت علیخانی به میدان، او در این پست به قدری خوب بود که در کنار زمین فوتبال را ادامه داد.

کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت پرسپولیس درگذشت

کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت پرسپولیس درگذشت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف