نمناک فرهنگ و هنرچهره ها درگیری بهنوش بختیاری و امیر تتلو بر سر لایک!
بهنوش بختیاری ، امیر تتلو
امیر تتلو که چندی پیش در صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری مورد حمایت این بازیگر قرار گرفته بود با انتشار متنی تند از این بازیگر انتقاد کرد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393

بهنوش بختیاری چندی پیش با انتشار چندین عکس در صفحه ی اینستاگرامش به حمایت از امیر تتلو پرداخته بود و این خواننده ی زیر زمینی نیز به تقدیر از این اقدام بهنوش بختیاری پرداخت.

حالا با پیشی گرفتن تعداد هواداران بهنوش بختیاری از امیر مقصود لو ، این خواننده با انتشار تصویری در صفحه ی خود ، این هواداران را ساختگی دانست که این پست واکنش بهنوش بختیاری را در بر داشت ، و در نتیجه باعث ایجاد اصطکاک میان این دو هنرمند و در نتیجه هواداران این دو شد ، در بیانه های صادره از این دو هنرمند را می خوانید :

بهنوش بختیاری :

متن بهنوش بختیاری برای تتلو

سلام دوستانم.من نمیدونم آیا نیروی حسادت انقدر میتونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده وخنده به لبشان آورده رو هم میشه با تهمت و بی ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت..اونم از طرف کسانی که با خوش قلبی تمام ازشون حمایت کردم..نمیدونم آیا میشه محبت و عشق مردم روستاها رو که حتی موبایلم ندارند رو خرید..اما اگه خدا بخواد به تو عزت میده..درست مثل خدابیامرز مرتضی پاشایی که متاسفانه بعضی ها به اوو جایگاهش هم حسادت کردن..دو روزه دارم توهین میشنوم و نمیدونم گناهم چیه..آدم به خاطر به ثمر رسیدن تلاش و موفقیتش در ایران تنبیه میشه..اون بیرون نزدیک هشتاد میلیون نفر انسان هست که این فضا در برابرش هیچ است و من افتخارم اینه که دورترین روستاهای این کشور رو دیدم و مردمش منو روی سر گذاشتن..این لطف اون بالایی هست..ما کی هستیم؟سپاسگزارم از توهین هاتون عشاق بدون قید وشرط..دعا کننده های هرشب. .به این سادگی نمیتونیم آدمارو به خاطر بالاتر رفتن خودمون از چشم مردم بیندازید.

بهنوش بختیاری

اعتبار مثقال مثقال جمع میشه با اخلاق و انسانیت..نه با پست اینستاگرام.همیشه از خدا خواستم هر چی بهم میدی اول جنبه اونو بده..و حسادت و تهمت و از وجودم بگیر..از دوستانم انتظار دارم پا روی حق نگذارند و عشق بدون قید وشرط رو با شعور وادب و شخصیت اجتماعی به دوستان نشان بدید.در ضمن قابل توجه دوستان،من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن میدونن که من از سال ٧٤ بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم.کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن،پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تا حالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم

مرسی که جوابم رو اینجوری با نا جوانمردی دادین..ما فیک..شما طبیعی..ما بد شما خوب..شما اول..اول..در پناه حق...یاعلی.

امیر تتلو :

امیر تتلو

خوب اولا که من منظورم خانم بختیاری نبود و خیلیا بودن که لایکارو توش کردن ولی ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونی که صاحبش بود ورش داشت !!! عرضم به حضورشون که من هنوز هم نمیدونم ایشون کی هستن ولی چون تتلیتی بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولی نه دیگه نهصد هزارتااااا !!! جنگه مگه !؟؟؟ باز اگه خانم حاتمی یا مثلا علی کریمی انقدر میشد یه حرفی !!! در ضمن شما از سال ٧٤ کار کردی پولشو گرفتی !!! منت گذاشتن نداره که !! الانم همه جای ایران اگه رفتین واسه شعبه ی پاندوراتون و تبلیغات و پولتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروی مردم نبودین !!! خوش بختانه من یکی از همه چی خبر دارم حتی چیزایی که نمیبینم !!!! من هر روز پروفایلارو چک میکنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم دویست هزارتا بودین چطور یه شبه شدین پونصد هزارتا ؟!؟؟ روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزارتا !!!! و روز نهصد هزارتاییی هشتصد هزارتا بودین چه جوری یه شبه شد نهصد و پنج هزارتا بعد لایکاتون بیست هزارتاس!!! تازه پستی که دو هفته پیش گذاشتین !!!! من حواسم بدجوری جمع هستش متاسفانه !!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهی کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینی که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتی نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!!! دوروز که چیزی نیست اون زرشک طلایی به کل از بین رفت چون فکر میکرد هوادارای ماهم مثل مال خودشون فیکن !!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ :بابا قوی قدرتمند ...!

بهنوش بختیاری و امیر تتلو ، درگیری بهنوش بختیاری و امیر تتلو بر سر لایک!

برگرفته از پارسینه - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 415 193
نظر کاربران
مهرزاد

مهرزاد

چقد مسخره من نمیدونم این لایک چیه یه یهودی صهیونیسم اینقد همرو درگیر خودشون کردن بابا یه روز بشینین فکر کنین این یهودی ها دارن چی رو از شما میگیرن... درسته گرانبها ترین چیز انسان رو ( وقت ) به امید روزی که خوب فکر کنین

پاسخ دادن 22 6
mohamad

mohamad

خیلی باحالین شماها الگویید توجامعه

پاسخ دادن 3 1
وحید آروان

وحید آروان

بسیار زیبا مهرزاد جان.اما استفاده از تکنولوژی حتی اکه از طرف قاتل بابای ادم‌ هم باشه بد یا اشتباه نیست.ولی هرچیزی در حدش و‌تحت کنترل.نه اینکه الگوی فرهنگی جامع ما بیاد سر لایک دعوا کنه و تمرکز و‌وقتشو بذاره.به امید همون روز

پاسخ دادن 12 0
ایدا

ایدا

انشالا عزیزم

پاسخ دادن 2 1
ل

ل

هیچ کس نمی تونه خانم بهنوش بختیاری رو زیر سوال ببره ایشون هنرمند خیلی قابلی هستن وزحمت زیادی در عرصه هنر کشیدن

پاسخ دادن 6 0
فرشته

فرشته

وقتی نظارتی تو فضای مجازی نباشه یه خانم هنرمند با یه اقای ظاهرا هنر مند این طوری ب جون هم میوفتن....خداییش یه سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف